Eleven půlmaraton Český ráj se vydařil. První místa získali Josef Veber a Marcela Rambová.

V krásné lokalitě Českého ráje se 20.9.2015 uskutečnil první ročník běžeckého závodu Eleven půlmaraton Český ráj!

Krásná trať, skvělá organizace týmu Sportvisio a nádherné počasí potěšilo téměř 600 závodníků!  Součástí byly i dětské závody, tudíž vyžití našly i děti.

Pořadatelé pro běžce připravili na výběr ze dvou tratí, a to 21,1 km a 11 km. V půlmaratonu si pro vítězství s časem 1:16:34 doběhl Josef Veber, jako druhý skončil Luboš Gaisl s výkonem 1:17:49, třetí příčku obsadil Petr Havelka v čase 1:17:52.

Mezi ženami dominovala jedna z favoritek závodu Marcela Rambová, která cílovou čárou proběhla s časem 1:31:00. Druhé místo se ztrátou 1-né minuty a 8 vteřin vybojovala Iveta Fořtová, která za sebou nechala třetí Helenu Randákovou, která se pochlubila výkonem 1:36:07.

Na trati 11 km zvítězil mezi muži Tomáš Lášek z Hradce Králové. Mezi ženami se nejvíce dařilo Kláře Šimákové.

Nechyběl ani bohatý doprovodný program

Kromě samotného závody byl pro běžce i přihlížející připraven bohatý doprovodný program. Na své si přišli milovníci koloběžek, kteří si mohli zdarma koloběžku vypůjčit od firmy Kostka Kolobka. Také proběhlo testování běžecké obuvi Salming a prodej sportovního oblečení Eleven.