RECENZE VYBAVENÍ Shortky, kalhoty, ponožky

Recenze: Atraktivní běžecké legíny Nessi s multifunkčním pasem a běžecké ponožky Nessi

Recenze: Atraktivní běžecké legíny Nessi s multifunkčním pasem a běžecké ponožky Nessi

 

Měli jsme možnost otestovat pěkné běžecké legíny a ponožky značky Nessi, které nejen že vynikají velmi atraktivním designem, ale oceníte i především jejich funkční vlastnosti.Údaje výrobce:

Materiál:86 % Polyester
14 % Elastan
Barevné varianty: více baravných variant a designů
Dostupné velikosti: XS, S, M, L
Infocena: 1410 Kč
Dodává: Fit way
Více info na www.nessisport.cz

 

Jelikož jsem žena, tak mě tyto legíny zaujaly především svým vzhledem. Atraktivní barevné varianty totiž odliší každou ženu od ostatních. Co mě ale zajímalo ještě více, jsou funkční vlastnosti, které výrobce uvádí na svých stránkách.


 

Multifunkční pasMultifunkční pas

Legíny se dobře přizpůsobí těluLegíny se dobře přizpůsobí tělu

Atraktivní vzorAtraktivní vzor

Prohlédněte si další fotografie k recenzi...


Legíny Nessi jsou určené na běh a fitness aktivity. Matriál Kolsport Giga Elastic je příjemný na dotek a velmi dobře drží tvar i vzor. Barevný design legín zaujme hned na první pohled. Jeho výhodou, kromě toho, že budete všude vidět, je krytí nedostatků.

Čtěte také: I při běhu se běžkyně chtějí líbit. Zamřili jsme se na módní trendy a tipy jak sladit běžecký outfit.

Legíny disponují speciálním multifunkčním pasem. Tento multifunkční pas má 3 podélné kapsy, které se dají využít jak na drobnosti typu klíče nebo peníze, tak i na malé občerstvení, které oceníte při delších výbězích. Pohodlně tam umístíte např. energetickou tyčinku gel nebo jiné doplňky.

Běžecké legíny jsou perfektně pružné, roztahují se totiž do všech čtyř směrů, díky čemuž se vám ideálně přizpůsobí k tělu. Stejně tak se dobře přizpůsobí ploché a pružné švy, které se roztahují spolu s materiálem. Další výbornou vlastností legín je tzv. chladivý efekt. Materiál je toti prodyšný a dobře odvádí pot od těla. Odvod vlhkosti na vnější stranu oceníte zejména při běhání v teplejších dnech. Jeho funkcí je také optimalizace teplotních podmínek pro správnou funkci svalů.

Nechybí ani reflexní prvky, které oceníte zejména na podzim a v zimě, kdy jsou dny velmi krátké a běhání ve tmě se prakticky nevyhnete.

Ponožky na delší výběhy a do terénu

Běžecké ponožky Nessi Model SK jsou na první pohled obyčejné ponožky, nicméně záhy po nasazení a prvním proběhnutí změníte názor. Tyto ponožky jsou totiž velmi pohodlné. Materiál je ze speciálního moderního vlákna Supplex (10%), polyamidu (70%), elastanu (10%), gumitexu (5%) a bavlny. Tato kombinace zajišťuje měkkost, ale zároveň funkčnost ve formě rychlého odvodu potu od chodidla. Polyamid navíc zajišťuje prodyšnost, lepší cirkulaci vzduchu kolem chodidla a také odolnost materiálu. Supplex zase pomáhá odvádět pot na vnější stranu a je odolný a trvanlivý, takže ponožky naztratí barvu ani po několikanásobném praní.

 

Běžecké ponožky Nessi s polstrovánímBěžecké ponožky Nessi s polstrováním

 

Ponožka má široký stahovač uprostřed chodidla, který nohu fixuje a zabraňuje pohybům nohy uvnitř boty. Horní část ponožky je tenká a prodyšná. Spodní část kolem chodidla má systém odvětrávacích zón, které zajistí, že vaše noha bude neustále v pohodlí a nedojde k zapaření a s tím spojeným puchýřům. Speciální polstrování navíc velmi dobře tlumí nárazy, které noha musí absorbovat při delších výbězích.

Zaujalo mě:
  • Atraktivní vzhled
  • Multifunkční pas
  • Prodyšnost a rychlý odvod potu na vnější stranu materiálu

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku