Termínovka

Kalendář závodů v České republice a okolních zemích najdete zde >>> TERMÍNOVKAPro pořadatele závodů

Co všechno vám termínovka nabízí?

Termínovka na webu SvetBehu.cz slouží jednak běžcům/čtenářům jako zdroj informací o zavodech, běžeckých pohárech a ligách, jednak pořadatelům jako nástroj propagace závodu. Pro představu se podívejte na ukázkový závod, jak se dá využít termínovky pro propagaci partnerů a sponzorů.

V naší termínovce je nejvíce závodů ze všech běžeckých webů v České republice (přes 1500) a obsahuje zdaleka nejvíce podrobností. Rychle se tak stává hlavním a nejúplnějším zdrojem informací pro běžce a běžkyně.

Jak vložit závod do termínovky?

Pokud jste pořadatel, nejprve zkontrolujte, zda váš závod je v termínovce. Pak jsou následující možnosti:

  • Ano, závod je v termínovce. => článek můžete editovat pomocí tlačítka "upravit závod", po ověření by vám na email uvedený v kontaktech měl dorazit odkaz pro editaci. Pokud nedorazil, email není správný nebo v kontaktech žádný email není, kontaktujte nás na terminovka(@)svetbehu.cz.
  • Ne, závod v termínovce chybí. => Ještě jednou zkontrolujte, že není název závodů zadaný špatně či jinak. Pokud dopravdy není, pak svůj závod můžete vložit ZDE. Následující editaci pak můžete provádět libovolně, ale důležité je vždy správné zadání emailu do formuláře.

Co všechno můžu na stránku svého závodu vložit?

Pořadatel si do článku může vložit:

  • logo závodu,
  • loga partnerů/ sponzorů,
  • propozice,
  • výsledky,
  • dodatečné informace typu odkaz na video, fotografie apod.

Čím více toho u závodu budete mít, tím lépe bude běžec informovaný a závod atraktivnější, tím více účastníků na závod přijde. :)

Jak můžu do termínovky vložit úplně nový závod?

Pořádáte úplně nový závod a nebo jste ten svůj v temrínovce nenašli? Pak tento závod můžete vložit ZDE.

 

V nabídce pohárů chybí váš běžecký pohár nebo liga?

Pokud jste v seznamu vaši ligu nebo pohár nenašli, kontaktujte nás na emailu terminovka(@)svetbehu.cz. Po ověření daný pohár nebo běžeckou ligu doplníme.

 

Za jak dlouho se projeví změny / objeví nový závod v termínovce?

EDITACE/VLOŽENÍ NOVÉHO ZÁVODU - změny se v tabulce termínovky projeví každý týden v sobotu, proto, prosím, dbejte, že budou Vaše informace aktuální!

 

Mohu s webem SvetBehu.cz navázat užší spolupráci?

Ano, vítáme širší vzájemnou spolupráci: my budeme propagovat váš závod a vy tento web. Máte-li zájem, kontaktujte nás zde.

Kromě propagace partnerským závodům přinášíme i další výhody jako třeba:

- slevu na časomíru IronTime ve výši 20%

- vstupné zdarma na největší český cestovatelský a outdoorový festival OBZORY


Doporučujeme časomíru IronTime

Oblíbená, osvědčená, přátelská a pružná. Tak hodnotí časomíru IronTime organizátoři, které známe. IronTime nabízí čipové měření závodů, které je jednoduché a šetří úsilí organizátorů. Časomíra se postará o registraci závodníků, změření závodu a vyhotovení výsledkové listiny. Závodníci po doběhu obdrží SMS s výsledným časem. Průběžné i oficiální výsledky jsou k dispozici on-line na internetu. Více informací na jejich webových stránkách.

 

Startovní čísla pro běh, outdoor a cyklistiku!

Vodě odolná startovní čísla připravíme od grafiky po personalizaci, lze doplnit i perforaci k odtržení různých kupónů. Ceníky a běžné formáty naleznete zde, pro dlouhodobou spolupráci nebo velké akce nás neváhejte kontaktovat pro individuální kalkulaci. Vybereme materiál  a řešení přesně pro Vaši akci.

Nabízíme i přípravu mapových podkladů s trasou závodu, potisk prezentačních obálek, plakáty, bulletiny, služby grafiků a kartografů.

 

Žaket – mapy a tisk – vše pro váš závod!

Pokud se chcete dozvědět víc o žaketu, mapách a tisku, přejděte na tento odkaz.

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku