RECENZE VYBAVENÍ Trička, bundy

RECENZE: Univerzální sportovní vesta Sensor Neon

RECENZE: Univerzální sportovní vesta Sensor Neon

Univerzální lehká sportovní vesta s velmi dobrou prodyšností, která najde využití nejen v běhu, ale i na kole, in-line bruslích či běžkách. Výrobce kladl velký důraz na viditelnost sportovce, a tím zvyšuje jeho bezpečnost při aktivitách ve městě či jinde za silničního provozu.Údaje výrobce:

Materiál:100% Polyester
Hmotnost: 110 g
Barevné varianty: černá/žlutá, černá/oranžová, černá/růžová (dámská)
Dostupné velikosti: S až XXL
Infocena: 1395 Kč
Dodává: SENSOR
Více info na www.sensor.cz

 

Prodyšnost na správných místech

Od prvního pohledu výrazná vesta je ze 100% ušita z polyesteru. Nejedná se však o jednolitou "větrovku", ale jsou zde použity dvě struktury tkaniny: lehká uzavřená látka bránící profouknutí v předních i bočních partiích a velmi prodyšná síťovina zajišťující odvod potu a par od těla sportovce. Tato síťovina je umístěna pod pažemi a také kopíruje osu zad od beder až k lopatkám.

Dobré upnutí zajišťují gumičky v lemu pásu i rukávů. V pase je po celém obvodu na rubové (vnitřní) straně lemu přilepena protiskluzová guma, která zabraňuje nežádoucímu vyhrnování vesty při běhu.


 

 

Univerzální sportovní vesta Sensor NeonUniverzální sportovní vesta Sensor Neon

Univerzální sportovní vesta Sensor NeonUniverzální sportovní vesta Sensor Neon

Univerzální sportovní vesta Sensor NeonUniverzální sportovní vesta Sensor Neon

Prohlédněte si i další fotografie k článku...


 

 

Důraz na bezpečnost

Každý, kdo se v tréninku i závodech pohybuje v silničním provozu ocení vysoce reflexní barvu vesty, která se vyrábí jak v neonově žluté, tak neonově oranžové barvě. V noci je navíc zdůrazněná reflexními prvky v přední části (logo) i na zádech (vertikální linka).

110 g vážící vesta (vel. L) má jednou klasickou kapsu, je velmi skladná a snadno složitelná do dresu či běžecké ledvinky.

 

Postradatelná výbava?

Před testováním jsem žádnou podobnou lehkou vestu nikdy nenosil a občas přemýšlel, zda je tento typ výbavy v době ultralehkých bund skutečně upotřebitelný. Nicméně po měsíci už jsem jí nechtěl vracet. Na přelomu zimy a jara jsem si oblíbil kombinaci 1. vrstva dlouhý rukáv a 2. vrstva vesta, která mi přišla praktičtější než krátký rukáv/bunda. Druhým důvodem byla skvělá využitelnost na kole – nejen bezpečnost (viditelnost), ale především ochrana před profouknutím v delších sjezdech.

Zaujalo mě:
  • Nízká váha a dobrý střih
  • Vysoká prodyšnost na zádech
  • Zvyšuje bezpečnost při tréninku na silnici

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku