VÝŽIVA

Třešňové chia želé jako výborná svačina po doběhu

Třešňové chia želé jako výborná svačina po doběhu

Pokud si chcete dopřát něco sladkého a zdravého po doběhu jako svačinu, uričtě zkuste recept, který zaručeně zpříjemní regenerační fázi.Na osobu potřebujete:

  • 2 lžíce chia semínek
  • 200ml třešňového pyré
  • 1/2 lžičky mleté skořice
  • 1 lžíce agáve sirupu

Vypeckované třešně rozmixujeme s vodou 1:1. Chia semínka smícháme s třešňovým pyré a přidáme agáve a skořici. Vše několik minut mícháme a necháme pár hodin bobtnat. Nejlépe přes noc v lednici. Máme pak připravenou extra výživnou sváču. Ovoce použijeme různé podle momentální chuti.

 

logo VitálkaAutorka článku Mirka Nováková vlastní kamenný obchod Vitálka v Litoměřicích. Vystudovala vyšší odbornou školu zdravotnickou, obor diplomovaný farmaceutický asistent, ale později prošla rekvalifikačním kurzem poradce pro výživu a také má certifikát na instruktora nordicwalking. V současnosti sbírá ve velkém kuchařky všeho druhu, nejvíce času tráví v kuchyni, na zahrádce nebo v přírodě  a ponořená do knížek. Více informací o obchůdku naleznete zde.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku