VÝŽIVA

Běžecké menu? Pražská restaurace Klub cestovatelů vám zprostředkuje běžecký zážitek!

Běžecké menu? Pražská restaurace Klub cestovatelů vám zprostředkuje běžecký zážitek!

Chybí vám restaurace, kde by rozuměli vašim běžeckým potřebám a strava byla opravdu vyvážená? Pak navštivte Klub cestovatelů, kde je novinkou běžecké menu a nebude vám už nic chybět.Zcela nové běžecké menu představili v pražském Klubu cestovatelů. Jedná se o běžecké menu, které je vyvážené po všech stránkách tak, aby si každý běžec vybral a současně dodal tělu potřebné živiny.

Jak známo, tak běžec má různé výživové potřeby podle toho, v jaké fázi tréninku se zrovna nachází. Restaurace s tím počítala, a tak je menu rozděleno na „Před těžkým během“, po „Těžkém běhu“ a „Kdykoliv v tréninku“. "Už dlouho mi něco takového v nabídkách chybělo. Často jsem jako běžec hledal zdravá a dobře dostupná jídla, ale v Praze a při své vytíženosti člověk mezi fastfoody a českou kuchyní těžko něco najde. Rozhodl jsem se tedy běžecké menu zařadit do nabídky přímo u nás. Navíc většina zaměstnanců včetně kuchaře jsou běžci nebo aktivní sportovci a cestovatelé, takže jsem se setkal s velice kladnými reakcemi" dodává David Gladiš, majitel restaurace.

A dokonce si vybere i běžec - vegetarián! V nabídce totiž nechybí ani jídla jako Maratonský salát, Falafel, Zeleninový kuskus či oblíbený špenát se sýrovými kostkami. Pro ty, kteří si dají raději maso, mají připraveny různé druhy kebabu – to je pro masožrouty opravdový zážitek.

 

SalátyMaratónský salát vás osvěží a dodá energii

 

Restaurace má ve své původní nabídce hlavně libanonské pokrmy. Pro mnohé to zní jako exotická kuchyně, která má však své výhody. Většina jídel obsahuje jednoduché a zdravé suroviny, které jsou pro sportovce více než vhodné.

Hosté jistě ocení příjemné a klidné prostředí čajovny, kde je možné se pohodlně usadit a natáhnout si po náročném tréninku nohy. Proto neváhejte a na běžecké menu si určitě zajděte!

www.KlubCestovatelu.cz


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku