POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

ARMY RUN přidává lehčí závod na Ještědu a poběží se i v Praze

ARMY RUN přidává lehčí závod na Ještědu a poběží se i v Praze

Série překážkových běhů ARMY RUN se pomalu přesouvá na Ještěd. Organizátoři zároveň chystají novinky. Kromě nejbližšího závodu na Ještědu již připravují i závěrečný závod sezóny v Praze. Navíc kromě nejnáročnější trati u Liberce (ARMY) byla přidána ještě jedna kratší trať (CIVIL).Vrcholem sezóny bude závod v Praze

„Po Ještědu bude vrcholem sezóny závod v Praze. Poběží se 15. října a trať povede z Jarova na Žižkov, dokonce i symbolicky kolem sochy Jana Žižky. Na více než deseti kilometrech čeká na závodníky přes 40 překážek,“ přiblížil Martin Liška, zakladatel závodů ARMY RUN.

Pro velký zájem organizátoři rozšířili o jeden okruh i závod na samotném Ještědu

Původně mělo jít pouze o nejnáročnější závod celé série s označením ARMY s délkou přes 15 kilometrů a více než 60 překážkami. Na vyžádání je tak ještě na stejný den, tedy 13. srpna, doplněna trasa CIVIL, která má jen pět kilometrů a přes dvacet překážek.

 

Na všechny závody je již nyní možné se registrovat, přičemž kapacita je omezená

Prvního letošního závodu ARMY RUN v Hluboké nad Vltavou se účastnilo téměř 1100 běžců. Trať dlouhou více než pět kilometrů a čítající přes 30 překážek nejrychleji zdolal Jiří Vacík s časem 37min 34s. Nejrychlejším týmem byl Ajfel s časem 42min 26s (počítá se čas posledního běžce z týmu). Ve Vyškově na trati dlouhé přes 10 km čítající víze než 40 překážek opět obhájil svoje vítězství Vacík, v ženách byla nejlepší Petra Veselá. Mezi závodníky byl i Čeněk známý z dua ViralBrothers. Pokud vás zajímá atmosféra závodu a jak vypadají překážky, neváhejte se podívat na příspěvek, který Čeněk ze závodu natočil.

 

Podrobnosti a přihlášení na závody je možné najít na www.armyrun.cz.

Další plánované závody v roce 2016

Ještěd - nejnáročnější závod ARMY13. srpna (60+ překážek na 15 km)
Ještěd - lehčí verze závodu Civil13. srpna (20+ překážek na 5 km)
Praha - středně těžký závod NATO15. října (40+ překážek na 10 km)

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku