POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Chcete zažít něco neobvyklého? Vyzkoušejte Night runnera!

Chcete zažít něco neobvyklého? Vyzkoušejte Night runnera!

Překážkových závodů v přírodě i ve městě se v posledních několika letech objevilo v naší malé kotlině nespočet. Každý letní měsíc a někdy i dokonce zimní, máte možnost nechat  nechat si zničit sportovní boty za tisíce bahnem, ostnatým drátem nebo ohněm. Proč? … důvodů je tolik, co účastníků na trati.Trendem posledních, asi dvou let je, že se vše více a více odosobňuje a opakuje. Je to logické, spolu s přibývajícími počty účastníků roste zázemí, složitost překážek i nákladnost, jak pro pořadatele, tak pro závodníka.

A my jsme řekli NE

Před dvěma lety se zrodil koncept Nightrunner, který si kladl za cíl být jiný. Že to jde, jsme si ověřili na prvním ročníku, kdy krom skvělých ohlasů a jedinečných vzpomínek, si do dalšího ročníku neseme i více než polovinu startujících, kteří do toho opět chtějí s námi jít. A to vzdor ne zrovna pro všechny ideální lokalitě, zimě, nepohodlí, ceně,…

Co tedy tyto odvážlivce a báječně trhlé lidi láká si Nightrunnera zopakovat? Důvodů je zřejmě opět mnoho, ale jedním z nich je ATMOSFÉRA. Atmosféra nočního lesa, skutečného adrenalinu, sebezapření a překonání svých limitů. V zázemí potom rodinná atmosféra s poctivým občerstvením, ohněm a afterparty s přeživšími a organizátory. Jsme tu pro vás, chceme vás poznat, bavit se s vámi a ušít vám překážky na tělo.

O co že konkrétně se jedná?

A pro ty z vás, kteří slyší o Nightrunnerovi poprvé, o co že konkrétně se jedná? Absolvováním závodu Nightrunner si dokážeš nejen to, co už víš (že umíš šplhat, nosit závaží, plazit se a přelézat všelijaké opičí dráhy), ale mnohem víc. Jaké to je vběhnout do temných šumavských hvozdů o samotě, když nevíš, co na Tebe banda bláznivých organizátorů přichystala? Nebo jaké to je šplhat po opičí dráze osvětlené jen Tvojí čelovkou? Metr, dva, tři,… vše se třese tepem Tvého srdce a únavou, slyšíš jen svůj dech a v dálce mrazivé vytí…

Vstoupit na vratký  vor a vydat se přes hluboký ztemnělý rybník? Otevřít vrata opuštěné stodoly, když víš, že tam něco čeká? A sleduje mě někdo během trestného kolečka, že nepodvádím? To si piš!:) Do této hrozivé atmosféry na Tebe budou po cestě čekat ještě různé logické úlohy, které Tě donutí zastavit a zamyslet se v momentě, kdy bys nejraději práskl do bot! To vše a samozřejmě mnohem víc než během prvního ročníku!

Tak co, půjdeš do toho s námi? Zkusíš něco opravdu jiného? Bude z Tebe Nightrunner? Pro více informací pojď na www.nightrunner.cz

Propozice závodu zde


Diskuse

Adéla
Adéla

Bezkonkurenčně nejlepší závod, který jsem absolvovala! Těším se strašně moc na letošní druhý ročník. Všem, kteří účast zvažují, vřele doporučuji. Tento závod je jak fyzicky, tak psychicky velmi náročný, ale my si ho loni naplno užili a zažili při něm i legraci ;-)

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku