POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Závod 360°Challenge míří do Lázní Kynžvart

Závod 360°Challenge míří do Lázní Kynžvart

Do Lázní Kynžvart zamíří už brzy závod s názvem 360°Challenge, který se bude konat v sobotu 30. července 2016 od 14 hodin. Tento běžecký podnik zahrnuje kromě samotného běhu rovněž zdolávání poměrně náročných cviků, které prověří celkovou fyzickou připravenost všech závodníků.V tomto roce se již za značného zájmu účastníků konaly dva závody tohoto typu v Praze a Liberci, přičemž koncem léta proběhnou další v Chrudimi a opět v Praze.

 

360°Challenge v Liberci360°Challenge v Liberci

360°Challenge Praha360°Challenge Praha

360°Challenge Praha - kačáky360°Challenge Praha - kačáky

 

 

 

 

 

 

 

Nejde jen o běhání, ale také o zdolávání cviků s vlastní vahou těla

"Nejde jen o běhání, ale také o zdolávání cviků s vlastní vahou těla. Ačkoli se může na první pohled zdát, že se jedná o snadnou záležitost, opak je pravdou. Během závodu si i trénovaní a zdatní účastníci mnohdy sáhnout na úplné dno svých fyzických i morálních sil,“ říká organizátorka závodů Nikola Bartáková. Nejedná se tedy o závody, které se běží především na čas. „Každý, kdo protne cílovou pásku, obdrží unikátní a originální dřevěnou medaili“, dodává.

Závod v Lázních Kynžvart je organizovaný v kategoriích pro děti, ženy a muže

Registrace účastníků bude zahájena ve 12 hodin. Pitný režim v podobě iontových nápojů bude zajištěn v průběhu celé akce a v rámci doprovodného programu se mohou účastníci i fanoušci závodu těšit na hudební kreaci DJ Spaldy a pro děti bude připraven nafukovací skákací hrad.

Od 9:00 bude v místě konání akce probíhat tradiční fotbalový turnaj Káza cup 2016 a večer vystoupí populární místní kapela Kocovina, která hraje převzaté písně z dílny známých hudebních skupin. Konání závodu finančně podpořilo město Lázně Kynžvart.

Veškeré další informace včetně mapy závodu jsou k dispozici na internetových stránkách závodu

Propozice závodu zde


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku