POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Ultralabák: Závod vedený velmi atraktivní krajinou s dechberoucími výhledy

Ultralabák: Závod vedený velmi atraktivní krajinou s dechberoucími výhledy

"Běžte objevit bizarní svět pískovcových věží, zelených údolí hluboko zaříznutých v rozeklané krajině skal. Pokořte cestou nejvyšší českou a německou stolovou horu. Vyběhnete k nim z nejníže položeného českého města Děčína"Labák je synonymem pro mekku horolezců i závody běžců již dlouhá desetiletí

První zářijový víkend čeká na běžce a běžkyně 52 km s nastoupáním 1750 m. Nouze o náročné výběhy rozhodně nebude. Závodníci budou muset pokořit nejvyšší českou stolovou horu Děčínský Sněžník a o chvíli později i nejvyšší stolovou horu Saského Švýcarska – Grosser Zschirnstein. Ze startu v nadmořské výšce 130 m n. m. se bude šplhat rovnou na 723 m n. m. Trasa závodu je vedena velmi atraktivní krajinou s mnoha dechberoucími výhledy.

Startuje se v centru Děčína z kempu, který je zároveň cílem a místem doprovodného programu v podobě dětských koloběžkových závodů, prodejního stánku běžecké vybavení INOV - 8 a afterpárty. Vzít s sebou můžete i svého čtyřnohého parťáka do kategorie DOG, kámoše do kategorie RELAY (štafety) anebo si dát kratší verzi v kategorii ULTRASPRINT.

Těšíme se na vás 3.9.2016 v Kempu Děčín

Propozice závodu


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku