POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Poslední ze série Horských půlmaratonů zamíří do Krkonoš

Poslední ze série Horských půlmaratonů zamíří do Krkonoš

V sobotu 1.10.2016 se ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších koná poslední ze série Horských půlmaratónů. Oproti minulým ročníkům pořadatelé změnili trasu, ale změna je to k lepšímu.Na trati převažují nádherné trailové úseky

Na trati je minimum asfaltových/panelových cest, převažují nádherné trailové úseky s úžasnými výhledy. Centrum závodu se přesunulo ze skiareálu k Labské přehradě start a cíl je přímo na hrázi, takže se všichni mohou těšit na krásné cílové fotografie. Jako v předchozích ročnících je startovné, v porovnání s podobnými závody, opravdu výhodné, 100 Kč za kratší trať(11 km) 300 Kč za hlavní závod (21km).

 

Z tratiZ trati

Na tratiNa trati

Krásná krajina KrkonošKrásná krajina Krkonoš

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento závod má již tradičně i charitativní náboj

O co se jedná? Na trase a při organizaci závodu pomáhají děti z dětského domova ve Vrchlabí a právě pro ně s vaší pomocí pořádají organizátoři sbírku. Skoro při všech velkých závodech, dostanou účastníci od sponzorů spoustu zbytečností (propisky, nevzhledná trička,..), čehož vás pořadatelé na jejich závodě ušetří.. :-) Naopak vás požádají, abyste se podívali do vašich skříní a šuplíků, případně do sklepů a na půdy, zda byste nenašli sportovní věci (oblečení nebo i stará kola, koloběžky, tenisové rakety apod.), které už nepoužíváte, ale dětem z dětského domova by udělali radost.

Propozice závodu


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku