POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Veletrh SPORT Life 2016 nabídne mimo jiné závody v boulderingu, běhu nebo slaňování z nejvyšší budovy

Veletrh SPORT Life 2016 nabídne mimo jiné závody v boulderingu, běhu nebo slaňování z nejvyšší budovy

4. až 6. listopadu 2016 zaplní brněnské výstaviště SPORT Life – veletrh sportovních potřeb a volnočasových aktivit. Souběžně se konají ještě akce DANCE LIFE EXPO, IN-JOY a YOU2BER LIFE. Všechny čtyři akce tvoří dohromady Festival sportu, tance a zábavy. Všichni návštěvníci se budou moci aktivně zapojit do sportovních a dalších aktivit, dozví se novinky o zdravém životním stylu a čeká je nabitý doprovodný program.Závody v boulderingu i běhu pro každého

V pavilonu V brněnského výstaviště budou připraveny lezecké stěny a bude se také soutěžit. V pátek proběhne závod pro děti a v sobotu proběhne dvoukolový open závod v boulderingu, kterého se může zúčastnit široká laická veřejnost. Pro ty, kteří se na soutěžení nebudou cítit, budou lezecké stěny k dispozici v neděli.

Kromě lezeckých závodů je pro děti a mládež nachystán další bohatý program. První den veletrhu dopoledne si na své přijdou žáci základních škol a víceletých gymnázií na akci SPORT Life pro mládež. Děti si po boku předních českých sportovců vyzkouší různé disciplíny. Navíc se dozví zajímavé informace o zdravém životním stylu a bezpečném chování na internetu i v reálném prostředí.

Lanové atrakce pro děti i dospěléLanové atrakce pro děti i dospělé

Chybět nebudou ani populární běžecké závody SPORT Life Run. Milovníky adrenalinu čeká celý pavilon plný extrémních sportů. Těšit se můžete i na osvědčený tarzaní skok a další aktivity v lanovém centru.

Letošního slaňování výškové budovy se ujme Václav Noid Bárta

Zahájení Festivalu sportu, tance a zábavy se už tradičně pojí se slaňováním výškové budovy výstaviště. Letos se tohoto úkolu ujme zpěvák a herec Václav Noid Bárta. Naváže tak na známé osobnosti, které už třiapadesát metrů vysokou budovu zdolaly v minulosti. Řadí se mezi ně třeba primátor města Brna Petr Vokřál nebo fotbalista Petr Švancara. Ti si dávku adrenalinu užili loni.

Skvělou podívanou rozhodně nabídnou BMX jezdci, kteří budou soutěžit o titul Mistra ČR v minirampě v rámci soutěže Mercedes-Benz Grand BMX 2016Skvělou podívanou rozhodně nabídnou BMX jezdci, kteří budou soutěžit o titul Mistra ČR v minirampě v rámci soutěže Mercedes-Benz Grand BMX 2016

Testování outdoorových novinek či analýza došlapu

Kromě těchto aktivit si návštěvníci budou moct během veletrhu užít i řadu jiných doprovodných aktivit a show, představení chůze po highline nebo trickline či pokus o překonání tanečního rekordu během flashmobu s Jakubem Kohákem, Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem.

Diagnostika došlapu na stánku SanasportuDiagnostika došlapu na stánku Sanasportu

Své expozice budou mít na výstavišti přední dodavatelé sportovního vybavení i oblečení. Na své si přijdou i vyznavači zdravého životního stylu. Ve velkolepé fitness zóně v pavilonu A si vyzkouší různé druhy tréninků.  K dispozici budou také poradci a různá měření – například analýza došlapu nebo laboratoř pro testování outdoorového oblečení.

Více informací najdete na webových stránkách veletrhu.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku