POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Běžecké hvězdy na prvním ročníku Prague Park Race

Běžecké hvězdy na prvním ročníku Prague Park Race

V sobotu 29. října se bude konat první ročník 14,5 km dlouhého trailového závodu Prague Park Race, kde si účastníci užijí nádhernou trať s převýšením 450 m, která vede Prokopským údolím. Startovní pole bude opravdu pestré. Od hobíků přes výkonnostní běžce až po běžeckou špičku z různých odvětví.A na koho se můžete těšit?

Z ženského startovního pole na Pavlu Schornou, která letos má opravdu formu, její 4. místo na ME do vrchu v Italském Arcu a 2. místo v družstvech to jen dokládá, zrovna tak jako stříbrná medaile z MS běhu do vrchu v Bulharské Sapereva. Kamila Gregorová, reprezentantka v orientačním běhu a účastnice ME v Jeseníku a také přední závodnice v trailových závodech v České republice. Nebude chybět ani Pavla Zahálková, členka Salomon týmu.

Jedná se o trailový závod konaný v překrásné přírodě Prokopského údolí v Praze. Více informací o závodě Prague Park Race najdete v termínovce.

 

V mužích se na startu mimo jiné ukáže Honza Janů či Petr Soukup

V mužském zastoupení uvidíme na startu Honzu Janů, českého reprezentanta v běhu do vrchu, který letos opravdu zazářil. 6 místo na ME v Itálii v Arcu a celkově stříbrná medaile ve družstvech a také celkově 3. místo ve Světovém poháru to dokládá. Závod Prague Park Race má jako test na nadcházející Velkou Kunratickou a také MČR v krosu.

Petr Soukup, reprezentant v triatlonu, kterému se letos opravdu dařilo, na světovém poháru v Ironmanu v Lanzarote si vyjel nominaci na MS na Hawaii a měl to opravdu velmi dobře rozjeté, ale bohužel z medailové pozice sešlo z důvodu defektu na kole. Určitě se bude ale chtít vytáhnout v Praze na domácím prostředí, jelikož je velice dobrý běžec.

To vše a snad ještě více uvidíme v sobotu 29.10.2016 v Prokopském údolí v Praze. Startujeme v 11:00 u restaurace Na Cvičišti.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku