POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

VSTAŇ A BĚŽ! 360 Challenge WINTER v Liberci se blíží!

VSTAŇ A BĚŽ! 360 Challenge WINTER v Liberci se blíží!

Závod 360 Challenge přichází v novém roce s hromadou změn a novinek. Snažíme se být stále lepší a vyvíjet se. V sezoně 2017 pro tebe chystáme již 3. ročník 360 Challenge a 2. ročník zimního závodu.Hlavní novinkou 3. ročníku je sezonní medaile

Kromě placky za každý závod, teď můžeš mít ještě jednu navrch. Tu si však musíš poskládat. Sezonní medaile se skládá ze tří částí a získáš je za závody Winter, Tour a Classic. Kde můžeš medaile posbírat? Potkáme se v Liberci, Praze, Chrudimi, Lázních Kynžvart a nově taky v Brně. Všechna data a místa nalezneš zde.


Na startu loňského ročníkuNa startu loňského ročníku

Mediale v krásném vločkovém designuMediale v krásném vločkovém designu

Cviky s vlastní váhou tělaCviky s vlastní váhou těla

 

 

 

 

 

 

 

Prohlédněte si další fotografie k článku...


Základem je běh a cviky s vahou vlastního těla

Princip třistašedesátky zůstává stejný. Základem je běh na 6 km a cviky s vahou vlastního těla. Nebudeš nikam šplhat, ručkovat ani tahat těžká břemena. Naši kačáci a humusáci ti vše vynahradí. Můžeš se spolehnout, že druhý den tě bude bolet celý člověk. Během závodu totiž zapojíš svaly, o kterých jsi dosud možná ani nevěděl.
Jedná se o zimní běžecký překážkový závod s vlastní váhou těla, který je součástí seriálu 360° Challenge. Více informací o závodu 360° Challenge Winter najdete v termínovce. Také si můžete přečíst reportáž z loňského ročníku.

 

Další zásadní novinkou je možnost vytvářet TÝMY

Tým jsou tři a vyhrávají, jak jinak, ti nejrychlejší. Sečteme průměrné pořadí členů týmu, pokud dojde ke shodě, vítězí tým s lepšími umístěními.

První závod sezony je 360 Challenge WINTER v Liberci 11.2.2017. V Liberci máš možnost získat medaili v krásném vločkovém designu a jedinou winter třetinku do skládačky pro rok 2017. Pokud ještě nemáš startovné, neváhej a objednej, místa ještě jsou.

Jestli vydrží mrazivé počasí a závěje sněhu, máš se na co těšit. Startovat budeme v areálu Vesec, který také naplno využijeme. Běžkaři nám prominou pošlapanou stopu, a ty se proběhneš po cestách-necestách, lesem i po poli. Můžeš se kochat, hlavně nezastavovat.

Součástí Liberecké Winter Challenge bude, stejně jako u všech ostatních termínů, závod pro naše/vaše nejmenší.

V cíli tě pak zahřeje nejen double medaile, ale hlavně skvělý pocit z toho, že jsi překonal sám sebe.

Pravidla závodu ke shlédnutí:*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku