POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Vyprodaný závod La Sportiva Prague Park Race v Průhonickém parku se blíží

Vyprodaný závod La Sportiva Prague Park Race v Průhonickém parku se blíží

Tento víkend se poběží v Průhonickém parku první závod z trailové série La Sportiva Prague Park Race a už měsíc před jeho konáním hlásí pořadatelé vyprodáno. A to i přes to, že navýšili kapacitu závodu na konečných 450 běžců.Závodníci se v sobotu v 11 hodin postaví na start v srdci Průhonického parku, kde na ně bude čekat pestrá čtrnáctikilometrová trať, která vede jak nádvořím zámku, tak i oběma částmi unikátního parku, který je zapsán na seznam světového dědictví UNESCO.

 


Zámek Průhonický parkZámek Průhonický park

Nádherné prostředí Průhonického parkuNádherné prostředí Průhonického parku

Na tratiNa trati

 

 

 

 

 

 

Prohlédněte si další fotografie k článku...

 


Která zajímavá jména také najdeme kromě početného zástupu nadšených běžců ve startovní listině?

V mužské kategorii se očekává velký souboj mezi Honzou Janů a Honzou Procházkou. Oba dva jsou špičkoví závodníci, kteří loni na podzim běželi Velkou Kunratickou, kde po pěti letech Honza Procházka našel přemožitele právě v Honzovi Janů z Mizuno týmu. Ten měl v loňské sezoně opravdu výtečnou formu, o čemž svědčí především 6. místo na mistrovství Evropy v běhu do vrchu a celkově 3. místo ve světovém poháru. Uvidíme tedy, zda trať sedne spíše specialistovi do vrchu, nebo orientačnímu a krosovému běžci.

Jedná se o nádherný závod, který vede jedinečnou parkovou krajinou v Průhonickém parku v Praze. Více informací o Prague Park Race Průhonice najdete v termínovce.

 

V ženské kategorii je to neméně zajímavé. Pavla Schorná a Kamila Gregorová, které letos nově také hájí barvy Mizuno, chtějí otestovat svoji formu po zimní přípravě. Konkurovat jim bude Monika Preibischová-Hloušková, která se letos chce soustředit hlavně na běhy do vrchu. Vypadá to tedy na velký souboj vrchařských specialistek.

Pro všechny závodníky je připravena bohatá tombola

Pro všechny závodníky čeká v cíli kromě vyhlášení vítězů také bohatá tombola, v níž mezi jinými hodnotnými cenami jsou především dva poukazy na běžecké boty La Sportiva, věnované generálním partnerem Hudy a GPS navigace od partnera Navitel.

Pokud jste se nestačili přihlásit na závod v Průhonickém parku, máte možnost přihlásit se na druhý závod ze série La Sportiva Prague Park Race, a to 25. června v Divoké Šárce. Organizátoři už spustili registrace a slibují neméně zajímavou trať. Prvních 150 přihlášených navíc dostane jako dárek sportovní čelenku La Sportiva.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku