POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

RaidLight Moldavský půlmaraton: Přijďte si užít krušný běh v Krušných horách!

RaidLight Moldavský půlmaraton: Přijďte si užít krušný běh v Krušných horách!

Že ještě nemáte program na státní svátek 8. května? Co takhle se proběhnout nádhernou jarní krajinou po hřebeni Krušných hor? Moldavský půlmaraton vám to rozhodně umožní!Na výběr bude ze 3 tratí vedených převážně po lesních cestách a pěšinách

Pokud jste se rozhodli zaběhnout si Moldavský půlmaraton, rozhodně se máte na co těšit. Na výběr bude ze 3 tratí - hlavní závod XXL půlmaraton na 24 km a doprovodné závody na 14 km a 7 km. Všechny tři tratě vedou převážně terénem, kde si užijete těžší jarní profil, lesní cesty a pěšiny, ale také rychlé a rovné úseky po pevnějších cestách.

 


 

Krátce po startu (rok 2015)Krátce po startu (rok 2015)

Účastníci canicrossu (rok 2015)Účastníci canicrossu (rok 2015)

Na tratiNa trati

 

 

 

 

 

 

 

Podívejte se na další fotografie k článku....Nejdelší a nejnáročnější trasa XXL půlmaratonu zahrnuje přeběh přes Pramenáč, postupné klesání do Domaslavického údolí a pak 1,5 km výběh úvozem na Vrch tří pánů. Těšit se můžete na převýšení 650 metrů. Trasa 14 km vede přes Pramenáč, ale vynechává Domaslavické  údolí a nejkratší trasa 7 km má také těžší profil, ale je určena pro začátečníky a začátečnice v terénu.
Jedná se o jarní horský kros, který vede nádhernou krajinou Krušných hor. Více informací o RaidLight Moldavském půlmaratonu najdete v termínovce.

 

Tradičně nebude chybět canicross

Vyžití najdou také pejskaři, na které je připraven závod v canicrossu. Trasa 24 km je možné také jet jako MTB závod. Start a cíl se bude nacházet na nádraží v Moldavě a samotný závod startuje ve 12:00.

Otevřen bude také Running Expo Olympia Teplice, a to od 3.5.2017 do soboty 6.5.2017 do 19:00 hodin, kde je možnost vyzvednutí startovního balíčku. Výsledné časy závodníků budou změřeny čipovou časomírou, k dispozici bude velkoplošná obrazovka se záběry z trati a on line výsledky.

Nejlepší běžci budou odměněni krásnými cenami

Nejlepší běžci budou odměněni opravdu krásnými cenami v podobě běžecké vesty RAidLight, dámského běžeckého batohu RaidLight, sportovního vybavení a doplňků a další... Pěkné ceny jsou připraveny i pro nejlepší pejskaře a jejich čtyřnohé parťáky, které také jistě potěší možnost testování profesionálního vybavení na canicross od partnera běhu se psem MANMAT.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku