POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

360tka poprvé míří do Brna

360tka poprvé míří do Brna

Již za necelé dva týdny se v Brně budou dít velké věci. V sobotu 10. června proběhne první ročník Brněnské 360tky TOUR. Pokud vydrží tropické teploty, mají se závodníci opravdu na co těšit.Brněnská 360tka nabídne účastníkům běh na 6 km a 3 stanoviště se 4 cviky

Připravte se na Bimbáž, Pašáky, Jacka rozparovače nebo třeba Pekařovu pomstu. Zkušené závodníky nepřekvapí Humusáci a cílová rovinka v podobě žabáků. Nebojte, nezbláznili jsme se, jedná se o názvy cviků na stanovištích. Jejich správné provedení doporučujeme shlédnout na stránkách 360tka.cz nebo na na krátkém videu po článkem. Vše bude hned jasné. Kdo ještě nezískal třetinku medaile TOUR do skládačky Trinitas, v Brně má příležitost placku ukořistit.


 

Start závoduStart závodu

Závod dětíZávod dětí

Hromadné foto po závoděHromadné foto po závodě

 

 

 

 

 

 

Prohlédněte si další fotografie k článkuCelá akce proběhne pod záštitou města Brno. 360tka Tour Brno je součástí projektu Česko sportuje, což je projekt na podporu zdravého životního stylu v České republice. Zahrnuje osvětovou kampaň, vlastní sportovní aktivity a spolupráci s existujícími sportovními podniky, jako je právě závod 360tka.

Jedná se o překážkový závod na 6 km, který zahrnuje překážky s vlastní váhou těla. Závod je součástí seriálu 360° Challenge. Více informací o závodu 360° Challenge Brno najdete v termínovce.

 

Pro závodníky i přihlížející bude přichystán doprovodný program, nebudou chybět ani závody pro děti

Našlápnutý hudební playlist zajistí DJ Spalda, doprovodný program děvčata z firmy Multisport. Své triky a namakaná těla předvedou sporťáci ze street workout skupiny JZ Calisthenics a Streetworkout Brno.

Nebude chybět program pro děti, který je již nedílnou součástí 360tky. Závod nejmenších startuje v 12:30. Registrace je možná on-line na 360tka.cz nebo na místě v den závodu. Apelujeme na všechny místní i přespolní, přijďte se ukázat a sesadit ze stupňů vítězů známé tváře! Ukaž všem, že TY NA TO MÁŠ!

Kde: Brno Lužánky
Kdy: Sobota 10.6.2017
9:00 – 15:00

Těšíme se na všechny závodníky i fanoušky!


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku