POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Jak bude vypadat závod Trail Sázava? Koukněte se na video z pestré trasy!

Jak bude vypadat závod Trail Sázava? Koukněte se na video z pestré trasy!

Trail Sázava je běžecký terénní závod se startem v Pikovicích a trasou vedoucí skrz nádhernou přírodu v kaňonu řeky Sázavy. Trasa se vyznačuje velkou rozmanitostí, kterou ocení rekreační běžci i profíci! Přijďte na krásný závod nedaleko Prahy!Trial Sázava je unikátní závod, který se bude konat 24. června v Pikovicích. Trasa je velmi pestrá a to dokazuje i video jednoho z našich účastníků Martina Fujaka.

Extrémně bohatý doprovodný program

Krásné trailové cestičky, vrchol bájné hory Medník, schody nahoru i dolů, jištěný úsek, výhledy do údolí Sázavy, skály, Pikovická jehla, nádherná louka se zázemím a prostorem pro start i finiš obou tras, bohatý doprovodný program, fandící týmy, chutné občerstvení, spousty cen, tombola, hlídání dětí, dětské závody, testování obuvi, rozcvička se Zuzkou Krchovou před závodem a další a další...Plus jako bonus rakvička v cíli :)

Umíte si představit lepší závod?

Pokud ne, tak se nezapomeňte registrovat do 20. 6. 2017 online a pak případně na místě. Ale pozor! Kapacita 200 závodníků už nabízí posledních 35 volných míst!

Více informací, propozice a registrace najdete na webu závodu nebo na facebookových stránkách závodu.

Ale nejdříve se podívejte na nádherné video z trasy:


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku