POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Desátý ročník Barokomaratonu přiláká na začátku září na tisíc běžců a běžkyň

Desátý ročník Barokomaratonu přiláká na začátku září na tisíc běžců a běžkyň

Blíží se první sobota září a s ní pravidelně, již téměř legendární, Barokomaraton v Plasích. Letošní 10. ročník vede opět krásnou přírodou Severního Plzeňska a Manětínska.Organizátoři očekávají na tisíc závodníků

Organizátoři závodu, vyhlášeného svoji neopakovatelnou atmosférou a skvěle připravenými tratěmi, očekávaji i letos na startu téměř tisícovku závodníků. Pro ně i jejich doprovod je připraven bohatý doprovodný program (masáže, skákací hrad, skluzavky, malování na obličej, dětské běhy apod.).


 

Hlavní běhy Barokomaratonu 2017Hlavní běhy Barokomaratonu 2017

Krajina severního PlzeňskaKrajina Severního Plzeňska

Areál Velká Louka - zázemí BarokomaratonuAreál Velká Louka - zázemí Barokomaratonu

 

 

 

 

 

 

 

Podívejte se na další fotografie k článku...

 


Na startu se objeví téměř kompletní běžecká, ultravytrvalecká špička ČR

Na startu závodu, v areálu Velká Louka v Plasích, se objeví téměř kompletní běžecká, ultravytrvalecká špička ČR, což berou organizátoři (téměř vesměs běžci či sportovci, bývalí či aktivní běžci) jako ocenění své práce i závazek do dalších let.

Jedná se o nádherný a oblíbený závod s pohodovou atmosférou vedený po zajímavých trasách Severního Plzeňska. Více informací o Barokomaratonu najdete v termínovce.

 

Téměř stopadesát pomocníků v areálu i na trati je připraveno i letos udělat ze závodu běžecký svátek, stejně tak, jako v letech minulých, kdy bylo Baroko vyhlášeno mezi nejlepšími závody podzimu či samotnými běžci vybráno mezi TOP 10 běhů ČR. Více informací včetně seznamu cen bohaté tomboly najdete na www.barokomaraton.cz. A nezapomeňte, že zvýhodněné startovné platí do 25.8.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku