Zajímavosti ZAJÍMAVOSTI

Připravujeme pro vás: rozhovory s vašimi oblíbenými favority. Jak hodnotí sezónou 2017 a jaké mají cíle pro nový rok?

Připravujeme pro vás: rozhovory s vašimi oblíbenými favority. Jak hodnotí sezónou 2017 a jaké mají cíle pro nový rok?

Již za pár dní vyjde první ze série rozhovorů s našimi předními českými běžci a vašimi oblíbenými favority. Kteří to budou a co všechno se o nich budete moct dozvědět?Blíží se konec roku a s ním i čas na reflexi uběhnuté sezóny i přípravu plánů a cílů na sezónu nadcházející. Ve Světě běhu nezahálíme a krom toho, že se sami pilně věnujeme tréninku, pro vás i připravujeme i spoustu nových zajímavých tréninkových témat, tipů na závody, reportáží, rozhovorů i zajímavostí.

Co jsme si pro vás přichystali na přelom roku?

Od příštího týdne se můžete těšit na sérii rozhovorů s vašimi oblíbenými běžeckými favority. Chybět nebude ani žádná disciplína, zastoupeni jsou běžci ultra, skyrunningů i klasických silničních maratonů. Už příští týden se můžete těšit na rozhovor s Radkem Brunnerem nejen o Spartathlonu. A kdo další? Následovat budou také Eva Vrabcová Nývltová, Katka Kašparová, Mára Causidis, Dan Orálek, Jan Zemaník, Jan Mrázek nebo Zuzka Krchová.

Tak, jako každý z nás, i oni se v našich rozhovorech ohlédli zpět na uplynulou sezónu a zhodnotili jí, prozradili nám něco o tom, jak trénují, jak regenerují, kolik toho vlastně naběhají a spoustu dalších zajímavých informací.

Věděli jste například, kolik kilometrů za rok naběhá Katka? Dělá Radek i další sporty krom běhu? Jak dlouho trvá Márovi regenerace po B7? Na jaké závody se chystá Dan? Poběží Eva letos znovu o český rekord? A jak hodnotí svou sezónu Honza a Zuzka?

Novoroční překvapení

Možná už to víte, možná je to pro vás novinka, nebudeme vás dál napínat, v novém roce bude nově vycházet i tištěný časopis Svět běhu 4x v roce! Podobně, jako jste už zvyklí, opět se dočkáte mnoha kvalitních tréninkových článků od odborníků, rozhovorů, výživových tipů, doporučených závodů i vychytaných recenzí.

Podrobnosti a možnosti předplatného pro vás pilně připravujeme, více informací se objeví na našem Facebookovém profilu a webových stránkách již brzy! :)


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku