ZAJÍMAVOST ZAJÍMAVOSTI

Hledáte kemp, který posune váš běžecký výkon? Ať už jste hobík a nebo profesionál, zkuste TRAILCAMPS!

Hledáte kemp, který posune váš běžecký výkon? Ať už jste hobík a nebo profesionál, zkuste TRAILCAMPS!

Chcete posunout vaše běžecké výkony zase o kus dál? Ať už chcete zrychlit, lépe regenerovat, rozšířit si obzory a nebo partu kamarádů, TRAILCAMPS vám v tom pomohou. Můžete si navíc vybrat z destinací v Čechách i v zahraničí.TRAILCAMPS jsou z továrny organizátorů již úspěšného závodu Ještěd SkyRace

Pokud se věnujete trailu nebo skyrunningu, pak už jste určitě slyšeli o Honzovi Dušánkovi, organizátorovi Ještěd SkyRace. A právě z jejich továrny vzešly TRAILCAMPS. Sami organizátoři mají kopu zkušeností, které mohou předávat, podobně tak jejich lektoři.


Trénuje se v létě i v ziměTrénuje se v létě i v zimě

A dočkáte se i zasloužených hodůA dočkáte se i zasloužených hodů

Koho by Koho by "sauna" nelákala?

Prohlédněte si i další fotografie k článku...


A jak vypadá ukázkový den?

Ranní ptáče dál doskáče, a proto vás bude čekat rozcvička už v 7:30, těšit se navíc můžete i na případnou "koupačku," která vás rozhodně postaví na nohy. V 8 hodin na vás už bude za odměnu čekat zdravá snídaně plná energie. Zbytek dopoledne bude věnovaný tréninku. Rozdělíte se na několik skupin, každá vyběhne s někým z ambasadorů, mezi kterými jsou i Zdeněk Kříž, Anka Straková, Milan Janata, Míša Mertová, Petra Mücková a Katka Matrasová.

SOUTĚŽ: Vyhrajte 50% slevu na první kemp v Jizerských horách! Losujeme již 6. ledna!

Ve 13 hodin bude následovat zasloužený oběd a následný odpočinek až do 15 hodin. Mezi 16. a 18. hodinou se můžete těšit na druhou fázi tréninku, například core cvičení. V 19 hodin pak večeře a po ní si pro vás organizátoři přichystali zajímavé a poučné přednášky a povídání ze světa trailrunningu od některých z ambasadorů.

Nesmí chybět ani trénink pořádným terénemNesmí chybět ani trénink pořádným terénem

Dojde i na "teambuilding"

A potom? Večerka stanovená není, a tak se i díky sponzorství United Brands mohou účastníci věnovat večerním radovánkám a "stmelování týmu", tedy pod podmínkou, že budou druhého dne tréninku-schopní. ;)

TRAILCAMPS jsou pro mladé i pro starší, pro hobíky i pro reprezentanty. Účastníci již proběhlých akcí si pochvalují skvělou partu lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu a výbornou atmosféru přetrvávající po celou dobu kempů.

Zaujaly vás TRAILCAMPS? Více informací a registraci najdete na jejich webových stránkách.

Vyzkoušejte a otestujte běžeckou obuv a vybavení

Díky partnerům, jako je například švýcarská značka Compressport, budete moct otestovat spoustu běžeckého vybavení, obuvi, outdoor oblečení, a to není všechno. K tomu navíc i řadu regeneračních produktů a tréninkových pomůcek. Organizátoři pro vás navíc na každý kemp mají připravený malý dáreček. :)

Energií vás nabijí nádherné výhledyEnergií vás nabijí nádherné výhledy

Vybírejte z následujících termínů:

 

TRAILCAMPS 2018

 

 

Tak doražte i vy na "festival pestrého, chutného, neordinérního a výživného jídla, příjemného, přesto náročného, povznášejícího trailového běhání a velmi přátelské a pohodové atmosféry ve společnosti lidí jedoucí (běhající) na stejné vlně," jak shrnuje dojmy Radovan Vojtíšek, účastník jednoho z loňských TRAILCAMPS.

Zajímá vás, na jaké cvičení se můžete těšit? Podívejte se na video z proběhlých akcí.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku