SOUTĚŽ ZAJÍMAVOSTI

Vyhrajte zájezd do Švýcarska, Francie nebo na Korsiku s CK Mundo - 3. kolo! UKONČENO

Vyhrajte zájezd do Švýcarska, Francie nebo na Korsiku s CK Mundo - 3. kolo! UKONČENO

Je tu finálové kolo soutěže s CK Mundo o zájezd do Francie, Švýcarska nebo na Korsiku! Zkuste štěstí!O co soutěžíme?

Hlavní cenou je zájezd! A to do Švýcarska, francouzského Auvergne či na Korsiku. Záleží jen na Vás - zájezd si z těchto tří možností budete moci vybrat sami. Abyste měli rozhodování jednodušší, inspirujte se!


Rhonský ledovec, ŠvýcarskoRhonský ledovec, Švýcarsko

Záliv, Porto, KorsikaZáliv, Porto, Korsika

Auvergne Puy En Velay, FrancieAuvergne Puy En Velay, Francie

Prohlédněte si fotografie z destinací...


1. Švýcarsko

Nejkrásnější přírodní krásy Švýcarska s Mundem - vše se bude točit kolem hor, ledovců, jezer.. ale města taky nevynecháme. Přidejte se na srpnový zájezd a už se můžete začít těšit na aromatické švýcarské sýry, pravou alpskou čokoládu, krávy pasoucí se na pastvinách, dechberoucí přírodu a vhled do Švýcarska, jak ho neznáte.

2. Auvergne ve Francii

Zájezd do francouzského regionu, který zůstává, navzdory své kráse, stále neobjevený. Auvergne vám vezme vítr z plachet. Sopečná krajina, hluboké kaňony - tuhle část Francie skrytou v jejím samém středu si nemůžete nechat ujít. V Auvergne poznáte i starobylá městečka protkaná románskou architekturou a dojde i nějaké to koupání v jezeře.

3. Korsika

Hory a moře - to je pro mnohé jedna z nejlepších kombinací. Na Korsice si při výšlapech na její hlavní vrcholy užijete i vodopádů, které nabídnou vítané osvěžení. Kilometry v nohách hravě zapomenete při relaxu na pláži. Vynikající korsické víno se postará o ještě větší umocnění zážitků.

CK MUNDO

CK Mundo
je cestovka jako žádná jiná. Hledáte-li něco mezi nezávislou cestou a klasickým zájezdem, jste tu správně. Zájezdy Munda se vyznačují pohodovou partou, zajímavým programem a dostatkem možností objevovat místa i na vlastní pěst. V Mundu nechodíte po městech za anonymním průvodcem s deštníkem. Naopak - jakmile po dostatečné dávce přírody přijde čas na město, každý účastník dostane mapku a tipy a pak může objevovat sám či s ostatními Munďáky, včetně průvodců. Na zájezdy CK Mundo jezdí jednotlivci, páry, skupinky kamarádů a občas i rodiny. U Munda je typický i důraz na objevování místní kuchyně.
Mundo jezdí po Evropě, ale pořádá exotické výpravy i na další kontinenty. Z Evropy zaujme např. populární Černá Hora. Podívat se můžete až na Sicílii a na Liparské ostrovy. Rusko a Bělorusko také potěší srdce cestovatelovo. I ze Skotska si přivezete nezapomenutelné zážitky. Letecky na Island a spát u nádherných vodopádů... nebo jen na otočku do Alsaska?
Pro milovníky exotiky se nabízí pravá Afrika v podobě Tanzanie a plážového Zanzibaru. Je libo trocha perskékultury? Irán vás překvapí svou pohostinností. Zajeďte s Mundem na Kubu, dokud je ještě autentická. Madagaskar se svými lemury a baobaby uhrane i nejprotřelejší cestovatele.

Ceny:

1x zájezd podle vlastního výběru do ŠvýcarskaFrancie nebo na Korsiku od CK Mundo

Výhercem se stal pan Luboš Kudláček! Výherce bude kontaktován mailem.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku