POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Křížová desítka 2018: Rychlá trasa uprostřed jarní přírody

Křížová desítka 2018: Rychlá trasa uprostřed jarní přírody

V sobotu 31.3.2018 proběhne v Hradci Králové již 6. ročník tradiční sportovní akce pro celou rodinu s názvem Křížová desítka.Účastníky zejména láká unikátní trať ve tvaru kříže

Jedná se o běžecký závod, kde se na startu potkávají elitní běžci s širokou veřejností. Centrum závodu je opět umístěno u Lesního hřbitova v Malšovicích. Běžecký program pro děti i dospělé vyvrcholí ve 12:30 hod. hlavním závodem na 10km, který láká účastníky zejména na unikátní trať ve tvaru kříže s asfaltovým povrchem a rovinatým profilem.


 

Závod dětíZávod dětí

Start závoduStart závodu

Na tratiNa trati

 

 

Podívejte se na další fotografie k článku...

 


Jedná se o ideální start na začátek běžecké sezóny

Pro ty, co by se chtěli hlavního závodu také účastnit a netroufnou si na celou desítku, je připravena poloviční distance. „Jedná se o ideální start na začátek běžecké sezóny. Pro účastníky je připravena rychlá trasa uprostřed jarní přírody a v rámci programu si každý najde své. Očekáváme opět přibližně 500 běžců všech věkových kategorií“,přibližuje Roman Šinkovský, ředitel pořádající organizace Sportvisio.

Jedná se o závod dlouhý 10 km nebo 5 km, který vede nádherným prostředním městkých lesů v Hradci Králové. Více informací o Křížové desítce najdete v termínovce.

 

Kontinuálně bude probíhat sportovní den pro celou rodinu s názvem Hradec na nohou. Nad akcí převzal záštitu primátor města Hradec Králové MUDr. Zdeněk Fink a hejtman Královéhradeckého kraje PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D. Pro účastníky je v cíli připraveno bohaté občerstvení a hodnotné ceny pro nejlepší. Podrobné informace k závodu jsou na www.sportvisio.cz.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku