POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

INOV-8 Gladiator Race Run poprvé v Hradci Králové

INOV-8 Gladiator Race Run poprvé v Hradci Králové

1.závod Gladiator Race typu „RUN“ se ve své premiéře představí 1.4.2018 v Hradci Králové na Stříbrném rybníku a zahájí jarní sezonu OCR - Obstacle coures racing. V lokalitě, která bude svědkem podobné akce prvně, čeká závodníky zajímavá trasa a nové originální překážky.Rychlý čtyřkilometrový závod s komplexní škálou překážek, které dokonale prověří, jak jsou na tom závodníci před běžeckou sezonou, láká i „neběžce“, kteří by si podobný závod rádi zkusili, ale strach z fyzické nepřipravenosti jim to nedovolí.


 

Radost z pohybuRadost z pohybu

Na tratiNa trati

Zábava a skvělá atmosféra na tratiZábava a skvělá atmosféra na trati

 

 

 

 

Podívejte se na další fotografie k článku...

 


Kratší vzdálenost, nenáročný terén a kategorie FUN

INOV-8 Gladiator Race / Run HK startuje po menších vlnách. Kratší vzdálenost, nenáročný terén a kategorie FUN (kategorie s možností jít závod opravdu na pohodu, zkoušet překážky bez hendikepů za jejich nesplnění) je ideální příležitostí, jak se s překážkovým závodem seznámit na vlastní kůži a je určen pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví ani fyzické kondice. Každý závodník v kategorii „FUN“ bude ve výsledkové listině veden v kolonce „ABSOLVOVAL“ čas nebude měřen.

Jedná se o nejkratší závod ze série Gladiator Race. Rychlý závod s komplexní škálou překážek (silové, technické, dovedností, ohňové i vodní), který dokonale prověří výkonnost každého účastníka. Více informací o Gladiator Race RUN Hradec Králové najdete v termínovce.

 

Každý účastník obdrží pamětní medaili

Samozřejmostí je i závod pro nejmenší - kategorie „KIDS“. Pro všechny účastníky jsou připraveny pamětní medaile. Na diváky čeká velice atraktivní podívaná, neboť většina překážek bude v areálu kempu. Vstupné zdarma, občerstvení zajištěno.

Součástí závodu bude i kategorie štafet pro čtyřčlenné týmy a kategorie, která prověřuje partnerské vztahy -„MIX. Ideální termín a skvělá cena závodu přilákala v prvním týdnu od spuštění registrace již 600 závodníků ve všech kategoriích. Kapacita závodu je stanovena na 1500 závodníků celkem.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku