POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Sedmý ročník Hradeckého koloběhu láká na pohodovou atmosféru a netradiční pojetí závodu

Sedmý ročník Hradeckého koloběhu láká na pohodovou atmosféru a netradiční pojetí závodu

Již v sobotu 26.5.2018 na Biřičce u restaurace Pavlína na Novém Hradci odstartuje 7. ročník netradičního závodu dvojic Hradecký koloběh z dílny Sportvisio.Trasa vede nádhernými Hradeckými lesy

Na závodníky čeká trasa dlouhá 19 km vedoucí krásnými Hradeckými lesy, kdy ve smíšené dvojici budou účastníci závodu střídat 1 kolo do dvojice libovolně během závodu! Otevřena je i kategorie FAMILY pro rodiče s dítětem. Jednotlivci mohou využít možnost startovat na koloběžce v závodě koloběžek!


 

Start závoduStart závodu

Na tratiNa trati

Pohoda na tratiPohoda na trati

 

 

 

Podívejte se na další fotografie k článku...

 


Díky partnerům DECATHLON A KOSTKA-kolobka bude na místě možnost zapůjčení běžecké obuvi, kol i koloběžek! Jako doprovodný program bude možné využít zapůjčení paddleboardů od SUP. Online registrace je otevřena do 23.5. 2018 ale i přihlášení na místě bude možné.

Závod smíšených dvojic v krásném prostředí městských lesů, při kterém jeden z dvojice běží a jeden jede na kole. Více informací o Hradeckém koloběhu najdete v termínovce.

 

Program závodu:

9:00 - 10:30 h Prezence

11:00 h Start

12:30 h Vyhlášení vítězů


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku