POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Pražský triatlon v Horních Počernicích nabídne program pro začátečníky, děti i zkušené triatlety!

Pražský triatlon v Horních Počernicích nabídne program pro začátečníky, děti i zkušené triatlety!

Na konci července proběhne v Horních Počernicích další ročník Pražského triatlonu v rámci H – Triatlon Tour 2018. Závod je kombinací plavání, jízdy na kole a běhu. A každý si v něm najde to své!Pražský triatlon nabízí hned tři dospělé kategorie a poskytuje tak ideální příležitost pro všechny, kteří už mají něco naježděno, naběháno, či odplaváno a přitom se nebojí zapojit i další dvě disciplíny. Plave se přímo v přírodní vodní nádrži, jede se na silnici uzavřené jen pro tento závod a běží v pěkném přírodním terénu.


Plavecká částPlavecká část

Jízda na koleJízda na kole

Závod dětíZávod dětí

 

Podívejte se na další fotografie k článku...

 


 

Děti s sebou!

Závodit se bude na několika tratích, rozdělených podle délky. 50 – 800 m plavání, 4– 25 km kolo a 1 – 10 km běh. Otevřené budou i oblíbené dětské tratě, takže bude mít celá rodina o zábavu postaráno. Trasa vede krásným lesoparkem v okolí přírodního koupaliště Eliška v Horních Počernicích.

Závod v triatlonu, který se koná u rybníku Eliška v Praze Horních Počernicích. Závod je součástí seriálu H-Triatlon Tour. Více informací o Pražském triatlonu Horní Počernice najdete v termínovce.

 

Zázemí je připravené pro závod v dostatečné kapacitě jak toalet, tak sprch pro osvěžení či opláchnutí se po závodě. Depo je profesionálně zorganizované a sportovní vybavení je po celou dobu hlídané ochrankou.

Zkušenosti pod taktovkou H-triatlon Tour

Pořadatel se triatlonovým kláním věnuje 25 let, takže můžete počítat se všemi nezbytnosti, abyste měli pohodlí a mohli se soustředit pouze na sportovní výkon. V ceně startovného je tedy startovní číslo, časový čip, SMS s výsledkem, lístek do tomboly, ceny pro vítěze, nápoje, ovoce, energetické občerstvení, sprchy, WC, úschovna, parkování v bezprostřední blízkosti, skvělý moderátor Standa Bartůšek, DJ Aleš Matoušek, dostanete také dárky od partnerů závodu a čeká Vás i bohatý doprovodný program.

Děti si mohou vyzkoušet malování na obličej, zúčastnit se soutěže v malování a vidět na vlastní oči hasičské cvičení a ukázky první pomoci.

Jdete do triatlonu poprvé? Dozvíte se jak na to!

Dvojice trenérů Tereza Skuhrová a František Schoval budou zájemcům v předvečer závodu radit, jak zajet co nejlepší výsledek a na co si dát pozor. Triatlon má svoje specifické momenty, ať už jde o převlékání nebo rozvržení sil do jednotlivých disciplín. Absolvování instruktáže může nováčkům velmi zpříjemnit zápolení a zkušenějším zlepšit výkon.

Triatlonu se nebojte. Je to kombinace tří přirozených disciplín, které znáte. Stačí je jen poskládat za sebe. Zvládne to každý, kdo se zodpovědně připraví. Tělo musíme překvapit!


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku