POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Český ráj bude o víkendu patřit sportu, koná se totiž Gladiator Race RUN a ELEVEN Půlmaraton Český ráj!

Český ráj bude o víkendu patřit sportu, koná se totiž Gladiator Race RUN a ELEVEN Půlmaraton Český ráj!

Nadcházející víkend se v Českém ráji odehrají dvě významné sportovní akce z dílny Sportvisio, a to GLADIATOR RACE RUNELEVEN Půlmaraton Český ráj.V sobotu 15.9.2018 se uskuteční GLADIATOR RACE RUN / Český ráj

Závodníci se zde mohou těšit na cca 5 km krásnou přírodou kolem Komárovského rybníka, které budou mít okořeněné cca o 20 překážek. Závod typu RUN je vhodný pro všechny začínající překážkové běžce, kteří chtějí atmosféru takového závodu okusit.

Gladiator Race Run Český ráj je mírnější varianta překážkového běhu, který se koná v malebné krajině Českého ráje. ELEVEN půlmaraton Český ráj je oblíbený závod, který vede kolem Komárovského rybníka i nádvořím hradu Kost. Více informací o tomto překážkovém závodě a o půlmaratonu najdete v termínovce.


V neděli pak bude startovat již tradiční běžecká událost ELEVEN Půlmaraton Český ráj

Překrásné scenérie Českého ráje čekají na závodníky na trati 21 a 10,5 km. Samozřejmostí po oba dva dny bude bohatý doprovodný program, dětské běhy a spousta dobré zábavy.

Startuje se z kempu Peklo na Branžeži a registrace na místě pro všechny kategorie v obou závodech jsou možné. Pro ty závodníky, kteří absolvují oba dva hlavní závody, jsou připraveny dárky! Aktivně prožitý víkend na krásném místě volá!


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku