POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Klánovický 1/2maraton se již blíží!

Klánovický 1/2maraton se již blíží!

Čtvrtý ročník Klánovického terénního 1/2 maratonu se koná v neděli 21. 10. O tom, že závod v největším pražském lese, je považován za jeden z nejkrásnějších závodů podzimu, svědčí beznadějně naplněná kapacita hlavního závodu již dva měsíce dopředu.Trasa závodu má minimální převýšení, vede přes Klánovický les a běžci se mohou po cestě kochat krásnou přírodou, užívat si měkkou půdu pod nohama a využívat zázemí a komfortu odpovídající profesionálním závodům.


 

Závod dětíZávod dětí

Na tratiNa trati

Závod se psyZávod se psy

 

 

 

 

Podívejte se na další fotografie k článku...

 


Kromě hlavního závodu na 21 km opět nabídne závod na 10 km, stále vyhledávanější canicross aneb běh se psem a ani nejmenší účastníci nepřijdou zkrátka, pro ně jsou připraveny dětské trasy v několika kategoriích. Novinkou letošního ročníku je štafeta 11+10 km.

Jedná se o terénní půlmaraton, který vede nejhezčími místy Klánovického lesa. Více informací o Klánovickém 1/2maratonu najdete v termínovce.

 

Letošní závod opět nabídne zajímavé souboje

V mužské kategorii uvidíme například loni celkově druhého Jiřího Petra a v ženské známou vytrvalkyni Radku Churáňovou (mimo jiné letos zaběhla 100 km za méně než 7,5 hodiny), loňskou vítězku Danielu Havránkovou nebo favoritku Moniku Preibischovou-Hlouškovou.

Klánovický 1/2maraton si získal pozici zavíráku sezóny

Klánovické závody mají také jednu zajímavost: místo medailí v cíli účastníci dostávají koláče. „Ty však nejsou bez práce“, žertuje  ředitel závodu Ondřej Brouček a dodává: „Klánovický 1/2maraton si získal za poslední tři ročníky pozici zavíráku běžecké sezóny. Stále se dá přihlásit na dětské závody nebo dorazit podpořit stovky běžců do největšího a jistě i nejhezčího pražského lesa. Bude to opět krásná běžecká neděle“

Klánovický 1/2maraton je pořádán spolkem 3+, které již 12 let pořádá různé typy závodů v okolí Klánovic. Tato akce se koná za podpory Hlavního města Prahy a městské části Praha 21 a Praha Klánovice.

Úvodní foto: Jakub Nedbal


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku