POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Letošní běžecký seriál La Sportiva Prague Park Race bude zakončen nádherným podzimním závodem v Prokopském údolí!

Letošní běžecký seriál La Sportiva Prague Park Race bude zakončen nádherným podzimním závodem v Prokopském údolí!

Pokud hledáte pěkný závod na závěr sezóny, protože by vaše nohy i hlava ještě rády běhaly, zkuste 28. října  La Sportiva Prague Park Race. Čtrnáct kilometrů dlouhá trasa vede krásným prostředím Prokopského údolí v Praze.Na programu je i kratší 8 km dlouhá trasa

Závodníky čeká trasa především po úzkých pěšinách a kamenitých cestách, chvílemi bude čas na protažení kroku na nutných kratších přebězích po asfaltových silničkách. Pokud se na tuto trasu necítíte, pořadatelé připravili i kratší variantu čítající osm kilometrů.


 

Trasa nabízí nádherné výhledy na Prokopské údolíTrasa nabízí nádherné výhledy na Prokopské údolí

Technický seběhTechnický seběh

Dechberoucí Jezírko půl kilometru před cílemDechberoucí Jezírko půl kilometru před cílem

 

 

 

Podívejte se na další fotografie k článku...

 


Centrum závodu je na louce u restaurace Na Cvičišti, kde závodníci naleznou vše potřebné včetně úschovny a občerstvení po závodě. Budou si také moct vyzkoušet závodní boty La Sportiva od generálního partnera závodu – společnosti Hudy.

Jedná se o nádherný trailový závod vedený nádhernou přírodou Prokopského a Dalejského údolí. Více informací o závodě Prague Park Race Prokopské údolí najdete v termínovce.


Závodníci si užijí úchvatný pohled na celé Prokopské údolí

Trasa hned po startu stoupá, ale už na druhém kilometru čeká závodníky úchvatný pohled na celé Prokopské údolí. Za polovinou závodu trasa sestoupí přímo do údolí, kde závodníci budou míjet mohutné skály a lomy, které vznikly těžbou vápence v minulém století. Dále přeběhnou můstek u Holyňského nádraží a podél železnice se dostanou do Klukovic, kde vystoupají na protější svah „Prokopáku“. V závěru vede trasa kolem tajemného vojenského prostoru a především k Jezírku – malebné ikoně Prokopského údolí. A kdo správně rozložil síly, může si vychutnat i závěrečný výběh do cíle.

Na start se chystají přední čeští vytrvalci

Na start se chystají přední čeští vytrvalci, pro které je to pěkná tečka na závěr letní sezóny nebo už naopak příprava na tu zimní. Kromě nich přijedou i další nadšení běžci, kteří si chtějí vychutnat zajímavou trasu nebo poznat jinou část Prahy. V cíli se pak budou losovat hodnotné ceny od partnerů, jako např. dva poukazy na trailovou obuv La Sportiva od Generálního partnera Hudy, nebo sportovní výživu Multipower, či energetický nápoje Speed8.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku