ZAJÍMAVOSTI ZAJÍMAVOSTI

Ultraskyrunningová rodina se rozrůstá! Emelie Forsberg a Kilian Jornet čekají zimní miminko!

Ultraskyrunningová rodina se rozrůstá! Emelie Forsberg a Kilian Jornet čekají zimní miminko!

Běžecký svět v očekávání ultra miminka! Kilian Jornet a Emelie Forsberg oznámili, že čekají zimní miminko!V pátek večer oznámili na sociálních sítích Emelie Forsberg a Kilian Jornet skvělou zprávu, a totiž že čekají “zimní miminko”. Oba ultraběžci s rezidencí v Norsku ze stáje Salomon patří mezi legendy horských ultraběhů a skyrunningu, v zimě se pak oba věnují skialpinismu.

Emelie nedávno navíc publikovala knihu s názvem "Sky Runner," aneb hledání síly, štěstí a rovnováhy v životě. Krom toho se stravuje vegansky a ve volném čase se ráda věnuje svojí organické zahrádce v Norsku.

Na instagramu Emelie se krom oznámení novinky samotné také objevila fotka, kde píše, že je skvělé, když čekáte miminko i s kamarádkou. Na fotce šťastně ukazují bříška s další bývalou hvězdou skyrunningu ze stáje Salomonu Annou Frost, která si poslední roky dala pauzu od závodního běhání a věnovala se spíš osobním projektům.

UTMB a SWS budoucích let se tak rozhodně mají na co těšit!

/fotografie: instagram Emelie Forsberg/


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku