POZVÁNKA ZAJÍMAVOSTI

Jarní půlmaraton VAŠÍ LIGY 2019: Rychlý půlmaraton v Praze na začátek sezóny

Jarní půlmaraton VAŠÍ LIGY 2019: Rychlý půlmaraton v Praze na začátek sezóny

Pokud si chcete otestovat na začátku sezóny formu, tak Jarní půlmaraton VAŠÍ LIGY je dobrou volbou. Závod se koná v sobotu 23. března v Praze-Braníku. Těšit se můžete na krásnou trasu změřenou certifikovaným měřičem a přátelskou atmosféru.Krásná a rychlá trasa

Půlmaraton vede po nádherné trase. Běžci startují na cyklostezce v Braníku a běží do Vraného a zpět. Během závodu si tak mohou vychutnat pohled na krásné skály obklopující Vltavu. Trasa má minimální převýšení a velmi často tak padají osobní rekordy. K těm pomohou také Plzeňští Tempo Makers. Tedy vodiči, kteří poběží na časy 1:40, 1:45, 1:50 a 2:00.


 

Cyklostezka z Braníku do VranéhoCyklostezka z Braníku do Vraného

Pohled na krásné skály obklopující VltavuPohled na krásné skály obklopující Vltavu

Na tratiNa trati

 

 

 

 

 

 

Podívejte se na další fotografie k článku...

 


Nebude chybět kvalitní servis pro běžce

Běžci dostanou kvalitní výsledkový servis (ruční měření). Každý kilometr na trati je označen. Po závodě elektronicky obdrží každý účastník diplom. Připravena bude úschovna zavazadel a drobné občerstvení na trasy i po závodě. Běžci se pak mohou najít ve fotogalerii. A pro nejlepší budou připraveny hodnotné ceny od partnerů závodu.

Jedná se o půlmaraton, který se běží po rychlé trase s obrátkou po cyklostezce kolem Vltavy. Závod patří mezi oblíbené běžecké akce VAŠÍ LIGY. Více informací o Jarním půlmaratonu VAŠÍ LIGY najdete v termínovce.

Očekávaná účast je 150-200 běžců. Pro milovníky kratších tratí je jako doprovodný závod připravena trasa 5 kmStartovné na Půlmaraton je při přihlášení on-line do 18.3. 300 Kč. Poté je startovné o 100 Kč dražší.


Program závodu:
10:00–10:50 – Prezence
11:00 – Start Půlmaratonu
11:10 – Start závodu na 5 km
13:30 – Vyhlášení nejlepších běžců


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku