TERMÍNOVKA

Velká kunratická

Tradiční krosový závod dlouhý 3,1 km pro muže a 1,9 km pro ženy, který vede přes tři kopce a tři potoky v okolí Kunratic.Datum: 11.11.2018

Místo závodu: Praha Kunratice

Kraj: Praha

Pohár:

Ročník: 84.

Délka tratě: 3,1 km muži, 1,9 km ženy

Povrch: Přírodní terén (kros)

Místo a čas startu: Kunratický les - u Dolnomlýnského rybníka, od 8:30

Doprovodné akce a závody: dětské a mládežnické kategorie

Jméno pořadatele: Sportovní kluby Praha 4

Email pořadatele: info@velkakunraticka.cz

Další kontakty: Oficiální stránky

Propozice:

Reportáže: 2015

Fotogalerie závodníků:

Výsledky:

Trasa závodu

Fotografie ze závodu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Běželi jste tento závod? Pokud ano, přidejte, prosím, jeho stručné, ale věcné a konkrétní hodnocení do komentáře.


Diskuse

Kateřina Suchánková
Kateřina Suchánková

Přeprodám svoje startovní číslo na Velkou Kunratickou - ženy 1,9km. Start 9:21:30. Bohužel manžel je po operaci, nepůjde na svou trať a já si přeberu jeho číslo. Přepis údajů (včetně přenechání čísla po domluvě jinému závodníkovi, viz stránky Velké Kunratické) je možný na místě. Domluvili bychom se na čase, kdy se u stánku sejdeme. (suchankova.katerina@yahoo.com)


 

Čeněk Koliáš
Čeněk Koliáš

Dobrý den, sháním číslo pro 12-letého kluka. Jestli to jde přepsat na něj, číslo beru.


cenek.kolias@email.cz


Děkuji.  S pozdravy  Koliáš

Pavel Andrejko
Pavel Andrejko

Dobrý den. Pokud se někdo nemůže zůčastnit letošní Velké Kunratické-muži rád získám číslo. Samozřejmě, pokud to jde přepsat číslo. Děkuji za dobrý skutek. Pavel Andrejko.


pavel.andrejko@mybox.cz 8.11.2018/ 23.50h.


Dobrý den. Pokud se někdo nemůže zůčastnit letošní Velké Kunratické kluci starší 2010-2008 rád získám číslo. Startovné Vám zaplatím.


Michal Bursík


Děkuji


ldic@seznam.cz

Jarda V. z Prahy
Jarda V. z Prahy

Hodnocení závodu 85. Velká Kunratická. Tento rok jsem poprvé a musím bohužel dodat, že také asi naposledy běžel 85. ročník Velké Kunratické. Podle mého názoru jde o zajímavý závod svoji tratí, ať již profilem, terénem i prostředím. Překonávání potoků, tradiční zdolání Hrádku i seběhy z něj jsou opravdu čistý adrenalin. Ale pokud jde o to, co běžec dostane za svých 400 Kč startovného, tak je to ubohé. Jak se dostat do prostoru startu, nebylo nějak zvlášť dobře značené. Ale dalo se jít s davem. Vyzvednutí startovního čísla proběhlo bez problémů a bylo jasně označené, do jaké fronty se postavit. Bohužel šatnu na převlečení a úschovnu batohů jsem nenašel. V tašce se startovním číslem najdete plno „tradičních“ papírových nabídek, letáků a nějaké ty testovací vzorky (určitě využiji krém na pevnou pokožku) od sponzorů, ale žádný upomínkový dárek (např. náramek, šátek, klíčenka). To, že není občerstvení v průběhu závodu, který má 3,1 km je jasné, ale malá láhev vody po doběhu by byla příjemná pro mnohé běžce, kteří se poperou s krátkou, ale náročnou a intenzivní tratí. „Sběratelé“ medailí ze závodů mají také smůlu. Doufal jsem, že když už pořadatel „šetřil“ téměř na všem, že alespoň fotky ze závodu budou zadarmo. Omyl! 95 korun za digitální fotografii! Jediné, co bych ocenil, je práce těch „obyčejných“ lidí ze zázemí závodu. Milí lidé při vydávání čísel, kluk, který perfektně svolával a řadil startující při intervalovém startu i asistence podél trati, z tohoto jediného jsem měl dobrý pocit, že to dělají se zájmem a nezištných důvodů. Vše ostatní mi přijde jako snaha hodně vydělat na stále vzrůstající popularitě běhu.

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku