TERMÍNOVKA

COMPRESSPORT Ještěd SkyRace® + Trail

COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® - závod s parametry 21 km/1600 m+ pro profi běžce, ale i pro hobbíky a nadšence běhu, kteří by rádi poznali to nejlepší z ještědského hřebenu a okolí. Technická trať s maximem zajímavých trail stezek a slušným vertikálním převýšením se bude líbit každému milovníkovi hor a běhu.

Závod je součástí CZECH SKYRUNNING CUP.

Doprovodný závod COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail - s parametry 10 km/800 m+ pro ty, kteří by si chtěli zkusit běhání v horách, ale ještě si netroufnou na celou trasu.

Místo a čas prezentace: akreditační stan v areálu Ještěd SkyRace od 7:30

Místo a čas startu: SkiAreál JEŠTĚD - pod skokanskými můstky 10:45 - COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail 11:00 - COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace®

500 běžců na startu500 běžců na startu

Běželi jste tento závod? Pokud ano, přidejte, prosím, jeho stručné, ale věcné a konkrétní hodnocení do komentáře.