TERMÍNOVKA

Urban Challenge 2018 - Praha

Čekat tě bude opět 5000 metrů dlouhá trať a více jak 25 originálních překážek z městského prostředí.

Těšit se tak můžeš na skvělou zábavu a sportovní vyžití! Konečně pořádný adrenalinový zážitek, který je nyní dostupný úplně každému. Ať jsi začátečník, nebo trénovaný sportovec, tak tohle zkrátka dáš!

Proč vznikl Urban Challenge?

Každý člověk by se v životě měl pokusit zdolat své limity, překonat životní překážky a nástrahy. Proto je tu Urban Challenge, který prověří tvé fyzické a psychické schopnosti. Překonáš-li Urban Challenge, překonáš hlavně sám sebe.

Jaké překážky jsme si pro tebe připravili?

Jedná se o první městský překážkový běh svého druhu v České republice. Čeká na tebe přeskakování aut, lezení přes kontejnery, běh atomovým krytem a mnoho dalších výzev.

Pokud nějakou překážku nezvládneš, trestat tě nebudeme, dál můžeš pokračovat jen když vynaložíš MAXIMÁLNÍ úsilí pro jejich překonání, což si na překážkách ohlídáme.

Urban Challenge i pro ty nejmenší!

Vedle hlavního závodního okruhu budou připravené také dětské překážkové okruhy. Máme připravený běh na 900 metrů a 1800.Datum: 13.04.2019

Místo závodu: Praha, Psychiatrická nemocnice Bohnice

Kraj: Praha

Pohár:

Ročník: 4.

Délka tratě: 5 km + cca 25 překážek z městského prostředí

Povrch: Převážně asfaltový

Soutěžní kategorie: muži/ženy/děti/týmy

Jméno pořadatele: Events 4 you, z.s.

Email pořadatele: info@urbanchallenge.cz

Další kontakty: Oficiální stránky Facebook

Propozice:

Reportáže:

Fotogalerie závodníků:

Výsledky: 2016 2016

Trasa závodu

Fotografie ze závodu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Běželi jste tento závod? Pokud ano, přidejte, prosím, jeho stručné, ale věcné a konkrétní hodnocení do komentáře.


Diskuse

Martina
Martina

Závod byl super :-) Jednalo se o první ročník, takže tam bylo pár nedostatků - chvílema člověk nevěděl, jak běžet, ale intuice nezklamala :-) Reklama na závod nelhala.....opravdu to dal každý, i já :-) Atmosféra super, bomba prostředí, nápadité překážky, medaile nádherná (jen chybí rok). Líbilo se mi, že nebyly tresty za nezdolané překážky, ale za pomoci se dala zvládnout každá. Pořadatelům děkuji za super sobotní den :-)

Martin
Martin

Klobouk dolů před organizátory.Po večerním lijáku, který pokračoval i ráno těsně před startem jsem se bál zda se akce vůbec uskuteční. Závod pak dostal díky všudypřítomné vodě další rozměr což bylo super. Překážky dal opravdu každý a bylo to zase něco jiného než na Spartanech apod. Začátečník co si netroufne právě na takový běh byl Urban Challenge ideální. A pro namakané borce to muselo být také fajn zpestření. Velký palec nahoru dávám za medaili, tak je fakt boží. Těším se na další ročník.

Petr B.
Petr B.

Pro mě to byla premiéra závodů tohoto typu. A celkově je hodnotím za 1 a doporučuju všem co si chtějí zkusit něco nového a jiného než jen běh.Takový super start třeba pro budoucí Spartan nebo Gladiator :-).Překážky byly všeho druhu a s kontrolou. Jen se občas stalo, že jste u některé museli chvíli čekat.Medaile je moc povedená a už se těším na další ročníkd

*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku