Závody do 10 km

360° Challenge - Běžecký závod s překážkami

360° Challenge - Běžecký závod s překážkami

360°challenge je běžecký závod, kde se hraje na všestrannost. Závodníci poběží centrem Prahy. Kromě morálního překonání sebe sama na ně po trati budou připravena 4 stanoviště ke zdolání. 

11. dubna budou mít závodníci jedinečnou možnost proběhnout se Riegrovými sady. Trať má celkem 6km (rozdělených do 3 kol, v každém kole jsou umístěny stanoviště), kde závodník bude zdolávat: tricepsové kliky, plazení, přeskakované výpady, spidermana, žabáky, kačáky, šikmé sklapovačky a v neposlední řadě cvik, který je symbolem tohoto závodu, cvik který vyvolal humusákové šílenství po Čechách - humusák. “Závod má prověřit všestrannost, proto jsme vybíraly stanoviště a cviky, na které není potřeba žádných pomůcek. Předejdeme tak výmluvám typu: nemohl jsem se na závod připravit, protože v garáži nemáme tolik činek, tak vysokou zeď hrazdu aj.”

 

Ženy, muži i děti

Na své si přijde opravdu každý. Kromě mužské a ženské kategorie, která startuje v 11.00 hod., je připravena i speciální dětská verze závodu. Děti přijdou na start krátce po obědě ve 13:00 hodin. To znamená, jestli máš doma dítě, které rádo závodí, vem ho s sebou a užijte si závod společně! Registrace již probíhají. Každý závodník, malý i velký, si kromě emocí a zážitků odnese i speciální designovou medaili ze Spaltolandu. “Zvolili jsme dřevěnou variantu. Jedná se o parkový závod. Našim cílem je pozvednout lidi ze židle, děti od počítačů a her a poukázat, že i v centru Prahy lze najít kousek zeleně a přírody.” Po celý den je připravena řada exhibic: boxerská exhibice dětí z klubu Palestra, Streetworkout RVL13, Streetworkout Kladno, ale projet se můžete i na koloběžkách s Fitkoloběhem a mnohem víc.

Společně proti osudu

V zázemí konstrukce RVL13, která byla vybudována za podpory Prahy 2 a Spartan gymu v Krkonošské ulici, bude celý den probíhat ve spolupráci s projektem Noc na pomoc charitativní výzva - 360tka dětem.  Výzva je věnována malému Míšovi Tereskovi a jeho boji s osudem. Diváci si za symbolických 20 Kč, které poputují do speciální kasičky Noc na pomoc, budou moci po celý den poměřit své síly. Připraveny budou 3 soutěže: shyby, na které dohlédne Patrik Semerák, český reprezentant ve Streetworkoutu z RVL13, převracení pneumatiky pod dohledem týmu ARMY RUN a swingy s KTB pod dozorem SVVATu. Vítěz největšího počtu ve shybech za 1minutu získá trénink s naším njelepším shybařem a rekodrmanem Janem Karešem. U pneumatik si zajistíte start zdarma na extrémním překážkovém závodu ARMY RUN.

 

Na pochybnosti není čas. Registruj se a dej všem vědět, že TY NA TO MÁŠ!!! Buď u toho! Otestuj sám sebe a začni sezónu závodu 2015 tím správným směrem!

Zaregistruj se ještě dnes!

Více na: www.360challenge.cz*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku