Závody do 10 km

Vaše Liga: Možnost porovnat síly každý měsíc

Vaše Liga: Možnost porovnat síly každý měsíc

Na začátku letošního roku odstartovala Loap Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY 2015. Jedná se již o pátý ročník tohoto seriálu 12 závodů na 5 a 10 km. Běží se na příjemné rovinaté trati podél břehu Vltavy v pražském Braníku.Loap Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY nabízí běžcům možnost každý měsíc porovnat výkonnost s ostatními na tratích 5 a 10 km. Při pravidelných účastech běžci mohou také porovnávat i vlastní časy v průběhu roku. V období leden až březen a září až prosinec se běhá z pravidla poslední sobotu v měsíci od 11:00. V období duben až srpen se pak běhá vždy poslední středu v měsíci od 19:00. „Termínová listina je upravena s ohledem na větší závody a státní svátky. Kapacita závodů je omezená a je možné se přihlásit přímo na našem webu vaseliga.cz,“ přibližuje hlavní organizátor Loap Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY, Petr Lundák.

V loňském ročníku (2014) se Pražské běžecké tour zúčastnilo celkem 776 běžců, kteří si dohromady připsali 1 562 účastí. „Nejlepší běžci v jednotlivých závodech i celkově získávají ceny od partnera celé běžecké tour, Loapu. Neoceňujeme však pouze nejlepší, ale také závodníky, kteří se zúčastní alespoň poloviny našich závodů. Tyto závodníky neodradí žádné počasí a toho si opravdu vážíme,“ doplňuje pořadatel Petr Lundák.

V letošním ročníku není nouze o rekordy. V prvním lednovém závodě překonala ženský rekord trati na 5 km Barbora Doubková v čase 0:19:28. Na konci ledna byl překonán traťový rekord na 10 km. Ten teď činí 0:33:12 a jeho držitelem je Jiří Čípa.

Více informací (včetně kompletní termínovky) na: http://www.vaseliga.cz/cz/sporty/behani/

Seznam a data jednotlivých závodů

 

Soutěžte o startovné na závod z Loap pražské běžecké ligy dle vašeho výběru!


 

Loap pražská běžecká tour

 

Prohlédněte si další fotografie ze závodu...
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku