Závody do 10 km

První místa na Drsném krosu okolo Štuperka vybojovali Martin Šmíd a Pavla Zahálková

První místa na Drsném krosu okolo Štuperka vybojovali Martin Šmíd a Pavla Zahálková

V sobotu 25.4. se konal 4. ročník lesního běhu pod názvem Drsný kros okolo Štuperka, kterého se celkově zúčastnilo 65 startujících. 

 

Dorostenci, muži a veteráni se vydali na trať dlouhou 6 km, kterou nejrychleji zdolal Martin Šmíd z týmu Střelka Brno s časem 22:18. Za ním s téměr minutovou ztrátou doběhl pro druhou příčku Jakub Janoušek s náskokem 2 minut a 13 vteřin před třetím Jakubem Bílkem. Na žactvo, dorostenky, ženy a veteránky čekala skoro o polovinu kratší trať, a to 3,2 km dlouhá, na které se s časem 11:50 nejvíce dařilo Pavle Zahálkové z týmu Salomon a druhé místo získala Carmen Beshirová  s výkonem 12:27. Za ní doběhla veteránka Petra Šmákalová, která si třetí příčku vybojovala se ztrátou 49 vteřin na vítězku. Pro děti do 10-ti let byl připraven závod na 500 m, kterého se zúčastnilo 20 malých závodníků soutěžích v kategoriích Plyšáci a Plyšačky.

Celý závod startoval v obci Chotíkov na Plzeňsku od cyklobufetu Na Štuperku a vedl terénem po lesních cestách s převýšením 146 metrů. Závodníci si mohli vychutnat skvělé jarní počasí a příjemnou atmosféru.

 

 

Muži a dorostenci na startu

Muži a dorostenci na trati

Ženy, dorostenky a žactvo na startu

 

 

 

Výsledky:

Muži 6 km celkově:

1. Martin Šmíd

2. Jakub Janoušek

3. Jakub Bílek

 

Ženy 3,2 km celkově:

1. Pavla Zahálková

2. Carmen Beshirová

3. Petra Šmákalová

 

Výsledky


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku