ZÁVODY

High Point Sušický horský běh obhájili Bystřický a Kavijová

High Point Sušický horský běh obhájili Bystřický a Kavijová

4. ročník Horského sušického běhu suverénně vyhrál Tomáš Bystřický za Salomon – Suunto Team a Petra Kavijová za Atletiku Klatovy.Sobota 18. dubna - opravdu aprílové počasí vládlo v sobotu v Sušici. Několikrát se prostřídalo slunečno se zataženou oblohou a dokonce i vánicí. Takže horské počasí jak se patří. Na start se postavilo celkem 63 závodníků, z toho 7 žen.

Trať vedla přes horu Sedlo (902m) v hezkém, ale místy technicky náročnějším terénu a prověřila tak vůli všech závodníků. Jako první do cíle zavítal Tomáš Bystřický (Salomon  - Suunto Team) v krásném čase 1:31:20, čímž obhájil loňské vítězství a současně vylepšil svůj loňský čas o 4 minuty. Jako druhý pak až za 7 minut Jan Hron (Šutri Prachatice) v čase 1:38: 27, na třetím místě doběhl Jan Bíba (SV Stříbra) v čase 1:40:54. Mezi ženami také obhájila Petra Kavijová (Atletika Klatovy) a dosáhla času 1:54:47, jako druhá pak Schafhauserová Ivana v čase 2:09:35 a na třetím místě Michaela Kofrová v čase 2:12:48 za tým SvetBehu.cz.

Vítězky Horského běhu Sušice

 

 

Celkové výsledky Horský sušický běh

Fotografie Horský sušický běh I

Fotografie Horský sušický běh II

Fotografie Horský sušický běh III


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku