REPORTÁŽ ZÁVODY

Druhý závod letošní Loap Pražské běžecké tour ovládli Lohr a Zímová.

Druhý závod letošní Loap Pražské běžecké tour ovládli Lohr a Zímová.

V sobotu 30. ledna se na příjemné trati podél břehu Vltavy v Praze Braníku sešlo 174 závodníků, kteří se rozhodli otestovat svojí výkonnost na tratích 10 km a 5 km.Trať dlouhou 10 km si zvolilo 106 závodníků a na start pětky se jich postavilo 68. Na závodníky čekaly vzhledem k ročnímu období spíše nadprůměrné teploty, což určitě zúčastnění přivítali spíše kladně.

Desítku nejrychleji zdolal s výkonem 34:54 Petr Lohr, který za sebou nechal pouhé 3 vteřiny Josefa Vebera. Jako třetí doběhl Mojmír Dryml s výkonem 36:05. Mezi ženami se nejlépe dařilo Janě Zímové, která si pro prvenství doběhla s časem 40:37. Druhou příčku obsadila s výkonem 43:14 Dana Jiřičná a třetí místo vybojovala Petra Davídková, která si doběhla pro čas 44:27.

Na pětce se nejvíce dařilo s časem 17:21 Michalovi Vokrouhlíkovi. Druhé místo obsadil Lukáš Mrázek, třetí pak Petr Lochman. V ženách si pro prvenství s výkonem 19:37 doběhla Eliška Korbáčová. Druhou příčku vybojovala Gabriela Korbášová a třetí místo získala Kristýna Košťálová.

Výsledky:

10 km muži

1. Petr Lohr

2. Josef Veber

3. Mojmír Dryml

10 km ženy

1. Jana Zímová

2. Dana Jiřičná

3. Petra Davídková

5 km muži

1. Michal Vokrouhlík

2. Lukáš Mrázek

3. Petr Lochman

5 km ženy

1. Eliška Korbáčová

2. Gabriela Korbášová

3. Kristýna Košťálová

 

Celkové výsledky

 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku