REPORTÁŽ ZÁVODY

Běh na Boreč, druhý závod Krále Středohoří, ovládl Zdeněk Pinc

Běh na Boreč, druhý závod Krále Středohoří, ovládl Zdeněk Pinc

V sobotu pokračoval multisportovní seriál Král Středohoří. Tentokrát měli příznivci aktivního pohybu dostaveníčko ve Vchynicích, kde se konal již 12. ročník Běhu na Boreč.V mužích jasně dominoval Zdeněk Pinc, v ženách zvítězila Barbora Králová

V takřka ideálním počasí (9 °C) stejně jako na lednovém Běhu Opárenským údolím jasně dominoval Zdeněk Pinc. Ten "nadělil" na cca sedmikilometrovém okruhu svému rivalovi Petrovi Cmuntovi přes půl minuty a zaostal za traťovým rekordem Petra Soukupa z roku 2012 o pouhé 4 vteřiny. Pro třetí místo si doběhl zkušený Jan Novotný z Duban. Mezi ženami zvítězila Barbora Králová z BTT Libochovice před litoměřickou Kateřinou Ježkovou. Bronzovou příčkou se prezentovala Petra Hendrychová z Litoměřic.

"Byl to opravdu pěkný závod při ideálním počasí. Běželo se mi výborně a jsem spokojen i s dosaženým časem", řekl v cíli celkově 10. Pavel Tlustý ze Sport teamu Brozany.

Pinc také zvýšil náskok v celkovém bodování Krále Středohoří. Nyní má dvoubodový odstup před Cmuntem a 5 bodů na Novotného. V pořadí žen si udržela vedení Králová. Druhá je Ježková a o třetí místo se dělí Hendrychová a Klára Chlupsová. "Další zástavkou Krále Středohoří je Výběh na Milešovku, který se uskuteční v sobotu 09.04.2016 od 14:00", prozradil František Vondra, který je pořadatelem této akce.

Foto: Pavel Bauer

 

Výsledky:

Muži

1. Zdeněk Pinc

2. Petr Cmunt

3. Jan Novotný

Ženy

1. Barbora Králová

2. Kateřina Ježková

3. Petra Hendrychová

 

Celkové výsledky zde


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku