REPORTÁŽ ZÁVODY

V Riegráčích padaly rekordy jako trakaře! Závod 360°Challenge se stal kořistí pro Kubešovou a Vacíka

V Riegráčích padaly rekordy jako trakaře! Závod 360°Challenge se stal kořistí pro Kubešovou a Vacíka

S úderem 11:00 odstartovala v Riegrových sadech vlna adrenalinem nabitých závodníků již druhý závod letošní sezony 360°Challenge. Rekordy na trati padaly jako trakaře. Podzimka sesadil Vacík a v ženách zazářila nová tvář závodu Petra Kubešová.Organizátoři se rozhodli udělat změnu - běželo se v protisměru

I když počasí nebylo nejsluníčkovější, běžci nakonec pár kapek uvítali. Bylo lehce pod mrakem, když padl startovní výstřel! V Riegráčích se běželo už po třetí a tak se organizátoři rozhodli udělat změnu. Běželo se v proti směru. “Chceme je trošku zmást a když máme ten rok novinek i zázemí jsme uchopili jinak.” Změna směru trasy se podepsala i na časech! Běh se zrychlil a tak prvního vítali v cíli po půl hodině..

 

Na startuNa startu

MedaileMedaile

Společné fotoSpolečné foto

 

 

 

 

 

360tka není jen o běhu, ale o všestrannosti, kde se zdolávají jednotlivé cviky a tak se v cíli se pak ozývaly hlasy: “Masakr, letos to bylo hodně na vršek”. “Necejtím břicho!” “Co jsem komu udělal.” S úsměvem na rtu se ale na krk věšely medaile. “Jsem spokojená, je vidět, že závodníci na sobě zamakali a vidím zde i obrovské posuny oproti minulým závodů”, usmívá se Bartáková, která sama připravuje sportovce na závod.

Pocit překonání zaznamenal každý a nejeden si hrábnul na dno

“Je to snad nejtěžší závod, co běhám, vždycky mě překvapí”, usmívají se finisheři. Ale ani něžné dívky neminul start a s úsměvem na rtech doběhly a s plackou na krku si užívaly doprovodného programu v podobě exhibice namakaných borců z Workout Mělník nebo Pooldace Heaven.

Novinkou letošní sezony jsou i pečetě, na které dosáhlo celkem 9 borců (a 1 borkyně). “Každý kdo v letošní sezóně zaběhne 2 závody nám dokáže, že na to má!”, usmívá se ředitelka závodu Nikola Bartáková.

Po celou dobu závodu probíhala i nadační část Noc na pomoc

Po celou dobu závodu probíhala i nadační část Noc na pomoc, která byla věnována malé Eričce. Závodníci tak nejenom poměřovali své síly na stanovištích Koloběžíme, LEBERT a nebo shyby u Tomáše Vágnera, ale přispěli i na dobrou věc. Celá akce vygradovala na after party Noc na pomoc, kde se celkem na Eričku vybralo: 34 270 Kč.

Tím ale sezona 360°Challenge zdaleka nekončí. Zazávodit si můžeš i v:
30. 7. Lázně Kynžvart,
28. 8. Chrudim,
3.9. Praha a už teď jsou otevřené registrace.

Doraž i Ty a ukaž, že na to máš!


Výsledky:

Ženy

1. místo - Petra Kubešová - 00:36:01.26

2. místo - Eva Diničová - 00:38:09.78

3. místo - Pavlína Ščudlová -00:39:13.84

Muži

1. místo - Jiří Vacík -00:32:57.80

2. místo - Jakub Podzimek - 00:33:41.88

3. místo - Martin Svoboda - 00:36:02.48

Vítězné týmy:

1. místo - SRTG Kolín - 02:12:44

2. místo - ALL STAR - 02:18:10

3. místo - Gold Cobra Brno - 02:18:31

 

Celkové výsledky zde

Informace o závodu


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku