REPORTÁŽ ZÁVODY

Brněnské Lužánky rozpálila 360tka, nejcennější kovy získali Vlasta Lysák a Lenka Butonová

Brněnské Lužánky rozpálila 360tka, nejcennější kovy získali Vlasta Lysák a Lenka Butonová

O víkendu proběhla historicky první Brněnská 360tka Tour. Tým 360tky zakotvil v parku Lužánky a přichystal pro závodníky jedinečný zážitek. Počasí zprvu dělalo cavyky a po ránu z nebe padaly trakaře. Ještě před startem však udeřily první paprsky a nastal pěkný pařák.Všem dospělým závodníkům to natřel jedenáctiletý Kryštůfek Vaněk

Klasický harmonogram 360tky, který obsahuje běh na 6km a 4 stanoviště se cviky, obohatil doprovodný program. Borci z JZ Calisthenics to rozjeli ve velkém a ukázali pravou streetworkout show. Všem dospělým závodníkům to na trati natřel jedenáctiletý Kryštůfek Vaněk. Ten zahrál neskutečný koncert na 4 hudební nástroje a dokončil závod na úžasném 5. místě. Předběhl dokonce vlastního tátu!

 


 

 

Vítěz a jeho kačáciVítěz a jeho kačáci

Nejlepší ženyNejlepší ženy

Nejlepší mužiNejlepší muži

 

 

 

Prohlédněte si další fotografie ze závodu...

 


Celým dnem provázel moderátor Progy, který složil 2 originální songy pro závod 360tka. Písně "ARE YOU READY" a "Ty na to máš" osobně zarapoval. Velkým překvapením bylo sesazení Jakuba Podzimka z první příčky. O tuto senzaci se postaral místní sportovec Vlasta Lysák, který si tak vybojoval nejen kov nejcennější, ale i náš obdiv. V kategorii  žen byla nejrychlejší Lenka Butonová.
Jedná se o překážkový závod na 6 km, který zahrnuje překážky s vlastní váhou těla. Závod je součástí seriálu 360° Challenge. Více informací o závodu 360° Challenge Brno najdete v termínovce.

Gratulujeme vítězům i všem odvážlivcům, kteří se vydali na trať. Děkujeme městské části Brno střed za podporu a záštitu. Těšíme se zase za rok, na viděnou v Lužánkách.

Potkáme se však mnohem dříve. Příští zastávkou 360tky TOUR jsou Lázně Kynžvart. Startujeme 5. 8. 2017 v 11.00, na místě nejpovolanějším, hřišti EUTIT TJ Sokol. Součástí bude již tradičně dětský závod. V Lázních Kynžvart bude poslední možnost získat dílek medaile Trinitas TOUR! A ještě, než uzavřeme sezonu 2017, čeká nás krásná zářijová Praha a originální trať 360tky Challenge v Riegrových sadech.

 

Výsledky

Muži

1. Vlastimil Lysák

2. Jakub Podzimek

3. Jiří Knesl

Ženy

1. Lenka Butonová

2. Alena Kunčárová

3. Hana Petrechová

 

Celkové výsledky


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku