ZÁVODY

Povodně Horskou výzvu neohrozí! Již o víkendu

Povodňová situace v Čechách nebude mít na konání 2. závodu, seriálu Rock Point – Horská výzva 2013 žádný vliv.Velká voda již směruje k severu republiky, a tak by nemělo podle všeho nic bránit, jak bezproblémovému průběhu závodu, tak i příjezdu závodníků do areálu na Zadově. Z předpovědi na další dny je navíc hlášeno již od druhé poloviny týdne oteplení a především pak na víkend vyjasnění. Oproti prvnímu závodu v Jeseníkách, kde panovalo extrémně zimní počasí, bychom se tak mohli na Šumavě dočkat ideálního, jarního počasí!

Na startu závodů Long i Half , které startují již tento pátek a sobotu, 7., resp. 8. června je podle přihlášek registrováno na 600 závodníků z celé ČR. V případě pěkného počasí pak lze očekávat další nárůst startujících, kteří se přijdou registrovat do závodu v den startu.

Rock Point Horská výzva

Vybere si každý

 

Tak jako tomu bylo v Jeseníkách, i na Šumavě jsou připraveny pro všechny závodníky trasy o dvou délkách. Pro "nebojácné" je to trasa "Long", která se svými 74 kilometry zaručeně prověří fyzičku většiny startujících, a pro ostatní pak trasa Half, která měří 39 kilometrů a je určena široké veřejnosti všech věkových a výkonnostních kategorií.

Startovat může každý i bez nutnosti absolvování předchozího závodu. Soutěží se v kategoriích muži, ženy, mix a nově také Dogtrekking.

Veškeré informace o závodě na Šumavě lze získat na webu seriálu Rock Point – Horská výzva 2013 pod odkazem www.horskavyzva.cz.


*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 
 +   = 

BĚŽECKÉ ZAJÍMAVOSTI

Hlavní menu

ZAJIMAVE VYBAVENI

● REDAKCE ● REKLAMA ● JAK NAPSAT ČLÁNEK ● PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU

Více obsahu najdete na klasické verzi webu. Fotografie a texty jsou chráněny autorským právem a jejich použití není možné bez svolení autora.

Nahoru na stránku